Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt hematoma, annak...

Akinek volt hematoma, annak szülés után a banán volt valami jele? Tűzfolt, pigment hiány? Nekem 10 centis hematoma volt.

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 06:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
El írtam, bocsi. A babán volt e jele??
2019. máj. 2. 06:47
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Picit off


Nekem haematóm nem volt, de babának lett 2 tűzfoltja ( hemangiómája)

Kb 1*1cm mindkettő, nem feltűnő helyen, egyik "cuki" szív forma.

10 hós és halványodik.


Szóval, ha lenne, akkor is általában elmúlik.


De ez fejlődési dolog, ha neked van heamazómád, neki miért lenne érdaganata?

2019. máj. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*Heamatómám
2019. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem most a terhesség alatt alakult ki a hematoma, de ez más mint a te babádnak, a hematoma vérömleny, ami a babám felett alakult ki a méhben, es hetekig ürült, vérzett, most szervül. Vagyis 12.het óta ott van a babam felett. Emiatt félek, hogy az a bevérzés okozhat ilyesmi foltokat. Nem törvényszerű, csak ha az anya kívülről megserti a hasát az látszik a babán, akkor ez ami közvetlenül felette van? Remélem nem
2019. máj. 2. 06:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Főként azért is aggaszt, mert amikor kialakult a hematoma akk7x5 centi majd 2 hét múlva 10 centi lett, addig a babám csak 6 centi volt, szóval telibe fedte
2019. máj. 2. 06:57
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó a haeatoma nem érdaganat, az egy másik dolog. Kérdező, nekem volt olyan terhességem, amikor volt haematoma, és nincs rajta tűzfolt. Olyan gyerekem is van, akinek van tűzfoltja, de haematomám nem volt. Nem tudom, lenne-e köze amúgy a kettőnek egymáshoz. Ja és halványodik, valamint nem nő a gyerekkel (ellentétben az érdaganattal, amit itt fentebb említettek). Szoval alig látni már, egy kis vonal az egész.
2019. máj. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most néztem meg az ultrahang képet, mostmár az arca előtt van, aludni nem tudok úgy aggodok
2019. máj. 2. 06:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked mekkora volt a hematoma?
2019. máj. 2. 06:59
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Kevered a dolgokat

A tuzfolt (hemaangioma) semmi koze a hematomahoz

Nincs osszefugges a ketto kozott.

Viszont ha volt a felmenok kozott akkor eselyes h a gyereknek is lesz. Marmint tuzfolt/malnafolt ki hogy ismeri :-)

2019. máj. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ugye tudod, hogy ez is olyan babona, mimt az a bizonyos anya megüti magát és a babán is látszik? Mert a vérömleny nem ivódik be a magzatburkon keresztül sehová sem.

Nekem a baba fölött volt egy szép hematomám, ami akkora volt, mint a 8 hetes embrióm mindennel együtt, és megindult. A fiamnak lett tűzfoltja(vagy gólyacsípés, ahogy a védőnő hívja), de ugye ennek a kialakulása a kitágult ereknek koszonheto nem azert, mert hematoma volt felette.

Kicsit maradjunk már a realitás talaján, csajok.

Ja és csúnya sem lesz a gyereked, mert ránézel egy majomra...

2019. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!