Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhessegnel ha mindkét...

Ikerterhessegnel ha mindkét picinek van szivhangja akkor is van esély a felszívódásra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ez bíztató, hogy minden ok lesz! Gratulálok! Mennyi idősek?
2019. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van.

De nem erre kell gondolni.

Hosszú, probléma mentes babavárást kívánok!

2019. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
8 hetesek most tudtuk meg hogy ikrek lesznek sem az én családomban sem a párom családjában nincsenek iker babák így nagyon meglepődtünk, de nagyon örülök , és csak azért merült fel a kérdés bennem mert a doki nem is említette hogy még felszivodhat, teljesen egyforma nagyságúak és mindkettőnek volt szivhangja :)
2019. máj. 2. 14:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon pozitívan állok az egész terhesseghez csak felmerült bennem a kérdés :)
2019. máj. 2. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Előszörre nekünk is ikreink lettek.

A legjobb, amit tanácsolhatok: még most állj le az aggódással. Járj a vizsgálatokra, tegyél meg mindent az egészségetekért, és ennyi. A többi nem rajtad múlik.


MINDIG lesz aggódnivaló. Ha 12 hetesek, akkor azért, ha 7. hónapban vagy, akkor azért, ha megszülettek, akkor azért, és így tovább... hajítsd messzire a negatív gondolatokat!

2019. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem egyik embrionak nem lett eleve szivhangja. :'( Sztem azert ha igy van mar mindkettonek plusz egyformak akkor jok az esélyeik. (nekem meretben is kisebb volt az egyikojuk)


Amugy nekem egy gyermekem szuletett vegul meg es makkegeszseges. Nehéz terhesseg volt, igy - bar nagyon rossz erzes volt akkor - talán jobb is hogy nem ketten voltak. Lehet nem sikert volna kettot kihordanom.

2019. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos két éve már nekem is volt egy vesztesem és így két év nagyon hosszúnak tűnt már hogy nem sikerült, DE elkezdtem pozitívan gondolkodni és ,,attallitani,, az agyamat hogy igen most sikerülni fog és minden rendben lesz és így történt abban a hónapban összejött a pici voltam 5-6 hetesen első ultrahangon akkor mondta a doki hogy minden rendben és most másodszor csak annyit mondott hogy juj rögtön megállt a szívem, akkor rögtön mosolyogva mondta hogy ikrek és mindkettő egyforma és van szivhangjuk is :) hát azért akkor is megállt a szívem a meglepetsegtol :D de nagyon boldogok vagyunk és tudom hogy minden rendben lesz és meg fogom tudni csinálni a pozitiv gondolkodás tényleg a legfontosabb!!!!
2019. máj. 2. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívan kell hozzáállni.

Nekem anno a 7. héten azt mondta az orvosom, hogy a 12. hétig bármi lehet, de az jó jel, ha mindkét embriónak erős szívhangja van és nincs köztük nagy méretkülönbség.

Én ezért nem is mondtam senkinek hogy ketten vannak, kb. 24. hétig.


De ne aggódj, ha maradni akarnak, maradnak mindketten.

Nekem is probléma mentes terhességem volt, és már két évesek múltak az ikreim.

2019. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
SZia! Azt nem tudom, mikor derül ki, hogy egypetéjűek-e, de állítólag csak a kétpetéjű lehet örökletes. De tkp az sem teljesen igaz, mert pl ha valaki (biztos nem Te) későn szül, nő ennek az esélye is. Szoval akkor nem csak genetika. Igaz ez más, de pl a balkezesség is örökletes, fiam balkezes, sehol senki a családban visszamenőlegesen sem balkezes. Igy lett és kész... Ha már 8 hetesek, akkor az szuper jó! Csak így tovább!!!
2019. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A doki mondta hogy ő úgy látja hogy egypeteuek persze ez nem 100%-nak veszem mert tudom hogy később fog latszodni rendesen hogy tényleg azok-e:) de egyébként nekem teljesen mindegy csak egészségesek legyenek!! :)
2019. máj. 2. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!