Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a hasam terhes hashoz...

Ha a hasam terhes hashoz hasonlit akkor a terhessegi teszt azt már kimutatná?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Menstruációddal mi a helyzet? Rendszeres, kimaradt már?!

Ha “terheshasad” van, akkor már nagyjából félidőben, vagy azontúl lennél.

Kimutatná a teszt. De nem lehet, hogy csak puffadva vagy? :D

2019. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az rendszeres mindig megvan rendesen de olyan terheses pocim lett pedig nem eszem sokat.. és a tesztek is negatívak
2019. máj. 2. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
3as. Baaaa :) :) lény..
2019. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Szimplán csak meghíztál.
2019. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ismerjük ezeket a "pedig nem eszem sokat" elképzeléseket :D

Írd már le lécci, hogy mennyit eszel egy nap (üdítőket és étkezések közti "csak megkínáltak egy szelet tortával" nasikat is)

2019. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ok. Pl a mai nap.

Reggel semmit nem ettem.. 1 órakkor ebédeltem most pl 2 db fasirtot ettem ( kic pici golyó nem nagy)meg 1 kenyeret és keumplit . Inni ásványvizet iszom mindig. És nemrég megettem kb 6 db háztartási kekszet. Ennyit ettem ma és a többi napokon sem zabàlok tehát nem eszek 2 pofára.

2019. máj. 2. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Gyenge a hasizmod, úgyhogy irány a kondi!
2019. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 13 évesen volt néha kimondottan kismama pocaknak kinéző hasam. Most várom az első gyermekemet, és pont olyan a pocakon, mint akkor. Pedig csont és bőr voltam amúgy, de ha ettem egy szendvicset, már is nagy hasam lett. 😂😂
2019. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Keveset eszel, es amit eszel az is hizlal :D jo ut a zsirparnakhoz. Dietetikus
2019. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Gyengék a hasizmaid, ezért a hasad előre esik. Lehet, hogy valamelyik ételtől puffadsz is. Ha terhes lennél, több hónapja nem jött volna meg a menstruációd és valószínűleg más tüneteid is lennének.


Nem elég keveset enni. Próbálj egészségesen táplálkozni, sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztani, és sportolni. Különösen jó, ha a mély hasizmaidat edzed, mert ezek tartják laposan a hasat.

2019. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!