Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kialakuló...

Ildi32 kérdése:

Terhesség alatt kialakuló gombàs és bakteriàlis fertőzést hogyan sikerült leküzdenetek? Miket szedtetek; használtatok?

Figyelt kérdés

Milyen eredménnyel? Lett végül koraszülés?

Én már egy hónapja küzdök vele; orvosnàl voltam. Az orvos tenyésztést csinált. Felírt egymás után kétféle antibiotikumot,(Augmentin; Zinnat melléjük Normaflore) hasznàltam kétféle kúpot( Flucozomil; Canesten) szedtem hüvelyflóra helyreállító kapszulát(Bronolact Pro Femina) de még mindig fennállnak a tünetek; fennáll a fertőzés.

Hasonló cipőben járt kismamák tapasztalatai érdekelnek.

Nem empatikus; kötekedő válaszolókkal nem foglalkozok.


2019. máj. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Engedménnyel végig kísért... Nagyon rossz volt. Viszont nekem a kúpon kívül más kezelés nem volt, sőt azt mondta a kezelő orvosom, hogy ne legyek elkeseredve ez gyakran előfordul a terhes nőknél ha tünet van kúp és ennyi. Nem lett semmilyen felülfertőződés mert tényleg egyből kezeltem, így a babámnak sem lett semmi baja.
2019. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem végig kísért * javít a telefonom
2019. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyöblítés.
2019. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumot hólyaggyulladásra kaptam; azt elfelejtettem az elején leírni. A hólyaggyulladás mellett kialakult bakteriális és gombás hüvelyfertőzésem is. Azokra kaptam a kúpokat. Ez utóbbiak màr több hete nem múlnak el.
2019. máj. 2. 17:01
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló neked hányadik héttől kezdődött ez? Hányszor kellett kúpot használnod és milyen nevű kúpot?

Előre is köszönöm a vàlaszt! :)

2019. máj. 2. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Gynoxin és Betadine kúpokat használtam szinte végig. Pár hetes kihagyásokkal, mert mindig visszatért.


A 38. héten szültem.

2019. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Augmentint szedtem, 3 kúrát. Betöltött 37. hét után császároztak.
2019. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!