Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha nem hízok?

Az baj ha nem hízok?

Figyelt kérdés
Cirka 20 kiló felesleg lehetett rajtam mikor teherbe estem. Most vagyok a 22. héten és nem hízok. A baba nő az ultrahang szerint, meg a hasam is.
2019. máj. 2. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha eleve ennyire elhízott voltál , akkor örülj neki. Én eleve sovány voltam és így sem sokat híztam, nem kell felhizlalni magunkat.
2019. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orulj neki. Szerencsere en is csak 1kg hiztam.
2019. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a baba fejlődik, akkor mi a problémád azzal hogy nem hízol? Miért kéne hízni?!
2019. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert a védőnő azt mondja H nem gond, a fogadott orvos meg az H nem jó mert akkor a pici sem nő. Mert H az ő súlyát fel kéne szednem
2019. máj. 2. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném hogy ilyet mondott az orvos, főleg egy elhízott nőnél neked eleve van miből elvenni.
2019. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó. Biztos te tudod jobban mit mondott. Majd ha megyek hozzá és szóvá tenné, mondom neki, hogy egy gyk válaszoló azt mondta H ilyet ő nem mondhatott és amúgy is elhízott vagyok.
2019. máj. 2. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Keresnék másik orvost.
2019. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az uh szerint növekszik a baba,akkor nincs gond. Igaz,én sovány alkatú vagyok,de az első 2 trimeszterben szinte alig híztam. Aztán egyre jobban,a végére +20kg volt rajtam.

Szóval,ne aggódj,ha a baba rendben van! Még van elég időd hízni. De azért,mert az orvos mondott vmit,ne kezdd el szándékosan hízlalni magad! Egyél minnél egészsegesebben,sétálj sokat! Mindent tégy úgy,ahogy a szervezeted kívánja,a babának az jó,ha te is jól érzed magad. Jó egészséget!

2019. máj. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt mondta akkor az a doki egy kókler. Mindenki tudja, hogy a baba az anya "testéből" táplálja magát. Nem kell zabálni attól hogy valaki terhes, pont emiatt mítosz csak a "kettő helyett kell enni".


De csak hogy példát mondjak: barátnőm teljesen egészséges ikerbabákat szült, holott kb. 30. hétig csak fogyott vagy stagnált. Ugyanis magas volt a cukra, tehát CH diétára volt fogva, pedig nagyon vékony csaj. Sosem volt olyan vekony laba és karja mint terhesen, és jéé a babák (kettő is!) mégis kifejlődtek teljesen.


Az orvos baromságot beszélt.

2019. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Elég idős doki, lehet azért beszél ilyeneket. Viszont a másik orvos akihez tudnék menni egy bunkó ő még nagyon rendes. Csak emiatt nem akarom lecserélni, mert tényleg normális, meg odafigyel mindenre
2019. máj. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!