Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevenném, ha valami baj...

Észrevenném, ha valami baj történne a babámmal?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 9 hetes. Eddig egyszer voltam dokinál, mikor megállapította a terhességet (6 hetesen) . Akkor azt írta a papírra, hogy éles szélű petezsák, jó szívműködés. Jövőhét keddre hívott vissza. Semmi bajom nincs egyébként, nem vérzek, nem görcsölök erősen, mégis úgy félek. Létezik, hogy elvetéltem, vagy esetleg már nincs szívhang? Észrevenném?
2019. máj. 2. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben nem veszik észre.. Lehet hogy észre vennéd, de kicsi rá az esély. Inkább megérezheted. Egyébként hogy ha nem volt/van gond, akkor szerintem minden ok. Lehet hogy amiatt érzed úgy, hogy gond van, mert nem érzed a babát(legalábbis gondolom nem érzed).
2019. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre nem is szabad gondolni. Persze eleinte valaki tényleg aggódik, de csak arra gondolj, h minden rendben lesz, csak pozitívan. 🙂
2019. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, h a kérdésedre válaszoljak,nem venned sajnos észre,ha nincs szó hang, mert akkor még nem mozog. A vetélés nem tudom pontosan, azt szerintem lehetseges, h igen,akkor lehet vérzés vagy erős görcsök. De ahogy elobb is írta, ilyenre ne is gondolj. 😉
2019. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*szívhang
2019. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első terhességem, nagyon szeretném, hogy velünk maradjon. De igen, csak pozitívan :) Próbálok nem rosszra gondolni, de azért csak ott van, hogy mi van, ha mégis baj van.

Na de mindegy is, köszönöm nektek a válaszokat, és a bíztatást! :)

2019. máj. 2. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is voltak ilyen félelmeim.Néha elég durván eluralkodott rajtam az aggódás. Aztán mikor már mozgott, akkor ha nyugisabb napja volt a csöppemnek akkor is megijedtem. Azóta lassan 39hetesek leszünk. Most meg a közelgő szülèsen kattogok. Minden kismama félti a babáját, de próbálj pozitívan állni hozzá. Minden rendben lesz veletek is, és velünk is. Boldog babavárást.
2019. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Bennem sosem merült fel ilyen.

Miért lenne baj? Egészséges felnőttek vagyunk, teherbe estem, kihordom, megszülöm.

Miért lenne máshogy??? Mert más elvetél?más meghal autóbalesetben is (sajnos). Akkor holnap te is meghalsz autóbalesetben? Nyilván van esély, de nem ekörül forog az életed, hogy ma meghalok autóbalesetben...


Az a baj, hogy sokszor a sok bajtól való stressz okoz bajt.

Nyugi. A pozitív hozzáállás az élet minden területén fontos. Most meg főleg!

😉

2019. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!