Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell értelmezni az...

Hogy kell értelmezni az nst/ctg vizsgálat eredményét?

Figyelt kérdés

Most először voltam ezen a vizsgálaton, utána megkaptam a "csíkot". Nem mondtak semmit, szóval gondolom minden rendben volt, de én azért szeretném behatóbban tanulmányozni, ha ez lehetséges...

Gondolom a felső része a baba szívhangja 60 és 240-es számok között bekockázva...

Az alsó ábra 0 és 100 között a méhtevékenység?

Abból mire lehet következtetni, hogy kb. végig 20 alatt volt, egyszer ugrott fel 70-re és ott hullámzott kicsit (semmilyen fájást nem éreztem eközben), és a vége fele ugrott még fel 40 fölé, de az rögtön jött is lefelé...

Milyennek kéne lennie, ha közel már a szülés, vagy hogy van ez?


2019. máj. 3. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudnak belöle következtetni a szülésre


Már zajló szülés látszik csak



Méhtevékenységkor nem

Eshet le a baba szívhangjaés mozognia kell.. Azóval éber magzatit vizsgálnak


Igen, a felső a baba szívhangra, az alsó a méhtevékenységre vonatkozik..

2019. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh, értem. Akkor semmi ilyen infót nem fogok megtudni belőle ezek szerint. Köszi.
2019. máj. 3. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg jóslókat lehet látni, olyan 90 körül szabályosan. De az is van akinek hetekig van a szülés előtt és van aki jósló nélkül megszül.

A baba szívhangját nézik ezzel a vizsgálattal, nem jó ha leesik és az sem ha tahicard. Ha valami gyanusat látnak küldenek szülőszobára, nem biztos, hogy szülni, inkább egy hosszú nst-re. Nekem egy órásat húztak mikor leesett a kicsi szívhangja.

2019. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2019. máj. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!