Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal szeretnénk kisbébit...

A párommal szeretnénk kisbébit próbálkozzunk 3 hónapja. Eddig mindig a peteérés napján és előtte ill. Utána 3 nap alatt voltunk együtt. Van esély arra, hogy túl korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem felétek, hogy szerintetek terhesség korai jelei lehetnek-e a tejszerű folyás kissé sűrübb ill. Mell fájdalom és a mellből való váladékozás? 7.ikén kéne megjonnie a menszeszemnek. Mainap teszteltem egy natívat.

2019. máj. 3. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mit szeretnél menzesz előtt? Az első tünet a kimaradás. Akkor tesztelj!
2019. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Általában nincs ilyen korán tünet, de túl hamar teszteltél. Nekem a mellemből sosem folyt semmi, az elég furán hangzik.


Érdemes amúgy ovulációs tesztet használni, mert simán lehet, hogy nem jól gondolod mikor ovulálsz(nekem ez volt). Ezen kívül igazából csak türelemre van szükség, egy egészséges párnál is simán eltart fél évig sajnos, de jönni fog az :)

2019. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

A mellből való váladékozás inkább hormonproblémára utal, nem terhességre.


Legyetek együtt amikor jólesik, és tesztelj, ha kimarad.

Ne legyél ilyen görcsös!

2019. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat teljesen igazatok van túl korai voltam.

Talán rá is görcsölök.. Túl sok petefészek problémám volt és ebből ered a túlzott rágörcsölés.

2019. máj. 3. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ne görcsölj rá, tök fölösleges. Úgyis jön amikor jönnie kell. Foglald le magad addigis valami mással, mert így be fogsz dilizni.
2019. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jogos.. Csak bennem van az a bizonyos "félsz" dolog.. És ha nekem nem lehet kérdés.. De majd mensi után elmegyek egy teljeskörű kivizsgálásra :)
2019. máj. 3. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Mellfájdalom és a mellből távozó váladék nem utal terhességre, és ez nem is normális!
2019. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mensi után kell menni vizsgálatra, hanem a mensi harmadik napján.

Lehet hogy magas a prolaktin szinted, de akár komolyabb baj is lehet abból, ha szivárog valami a mellből.

2019. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A mellből való váladékozás magas prolaktinra utal, ami kifejezetten gátolja a peteerest...a magas prolaktin a JOBBIK(!) eset.. Keress fel egy nőgyógyászt!
2019. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenképpen fel keresem a nőgyógyászom.

Utánna olvastam kicsit állítólag 1-2 cseppnyi váladék normális, de hát ki Tudja...

2019. máj. 3. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!