Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal próbálkoztunk ebben a hónapban. Csütörtök este csináltuk és vérezni kezdtem... vagyis 26 napra megjött (elvileg) de itt jön a probléma.. nagyon minimális pár csepp vérzésem van azóta is. Szóval 3 napja pár csepp vérzésem van. Csináltam tesztet ami negatív lett. Lehetek terhes? Valaki járt hasonló cipőben?

2019. máj. 4. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább valami hormonzavar okoz aktus után minimális vérzést, vagy méhnyálkahártya gyulladást, ha még nem kell megjönnie.
2019. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pl nem voltál elég nedves és felsértett kicsit?
2019. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a nedvességgel szerintem nem volt gond.. viszont nem volt valami jó az együttlét... nem fájt csak kényelmetlen volt.
2019. máj. 4. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor tuti valami gyulladás.
2019. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A vérzés pedig hol barnás hol halvány rozsaszin. Majd elmegyek orvoshoz is attól is tartok nehogy méhen kivüli legyen a végén...
2019. máj. 4. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Inkább valami gyulladásod van, vagy sérülésed.
2019. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is méhnyálkahártya gyulladás okozott együttlét után ilyet, és diszkomfort érzést is.
2019. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fiatallányka ***** válasza:

Valószínűleg valami fertőzés lesz.

Méhen kívüli terhesség esetén a teszt ugyanúgy pozitív lenne!

2019. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit megnyugodtam.. majd elmegyek dokihoz ha elmult
2019. máj. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!