Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek ikrei szulettek volt...

Akiknek ikrei szulettek volt valami jel amibol gyanakodtatok hogy ket baba van?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fordult a fejemben, pláne hogy a 3. terhességem volt! Csak uh- on derült ki.
2019. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az elso uh-n mar kiderult ugye? az hany hetesen van otthon? (Nalunk 8 hetesen de mi nem Magyarorszagon elunk.)
2019. máj. 5. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az uh képen a 3 petezsak. Ez az egy árulkodó jel volt. 6 hetesen már látták, hogy hárman vannak.
2019. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Mi Spanyolországban élünk és már 6 hetes vagyok. Mindkét oldalam szurkálgat napi 1-2-szer, de mi csak a 9. Héten megyünk vizsgálatra, mert akkorra tudtak időpontot adni magán klinikára. Kereken 9 hetes leszek a vizsgálat napján.

Majd írd meg, milyen volt a vizsgálat! Valószínű hamarabb lesz május 28-ánál. 🙄😊

2019. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gratulalok mindkettotoknek!! :)

Nekem is szurkal mind a ket oldalam..en 5 hetes vagyok, kb 3 het van meg a vizsgalatig...mindenkepp megirom mi volt! :)

Amugy az en parom is spanyol :) de mi egyelore nem ott elunk hanem az Egyesult Kiralysagban.

2019. máj. 5. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmi jele nem volt, max. többet hánytam a pozitív teszt után a magas HCG szint miatt. Az előző két terhességemnél nem volt ilyen.

4 hét 5 naposan mentem először orvoshoz, és ő már akkor látta UH-n a két petezsákot.

2019. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, 8 hetesen volt UH, akkor már megmondták, hogy ketten vannak. Nekem még a terhességi teszt is annyira halvány volt, hogy alig volt a második csík észrevehetö. Ennek már majdenem 12 éve :)
2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nemvart elott 4nappal eros pozitiv volt a teszt, es 5.hettol megallas nelkul hanytam 12.het vegeig kb

6.heten mar ket petezsakot latott a dokim ekkor mar biztosra tudtuk. 🙂

2019. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es valaszolo!!

Megiscsak neked lesz elobb az ultrahang, nekem majus 29-en lesz!! :)

Majd irj mi volt!! Boldog babavarast!! :)

2019. máj. 13. 18:25
 10/11 anonim ***** válasza:
rendben :)
2019. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!