Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nagylabor eredményekben...

Ha a nagylabor eredményekben az éhgyomori glükóz normális akkor később lehet még a cukorterhelésnél gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok, minden hónapban kell vérvételre mennem egyéb indok miatt ahol eddig mindig közepértéken volt az éhgyomori glükóz.

(+ Minden más értékem normális)


Cukorterhelésre kell majd menjek jövőhet, előfordulhat, hogy terhességi cukorbetegség kialakul?


Nagyon félek tőle valamiért 😑

Sokan azok lettek terhesség alatt az ismeretségi körömben.


Válaszokat köszönöm


2019. máj. 6. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarlak elkeseríteni, de persze. Még gdm-es kismamaként is végig jó volt az éhomi cukrom.
2019. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a nullás cukrod jó, attól lehet gubanc a terhelésnél.
2019. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az éhgyomrim mindig jó volt, de a terhelésnél a 2 órás érték 9,3 lett. Diéta kellett.
2019. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oooo neee, na majd kiderül akkor.

Remélem nem lesz gubanc mert baromira kívános vagyok ami nagyon nehéz lenne diéta mellett, hiszen pont azokat kívánom ami nem diétás. Persze mértékkel eszem csak de ha kiderülne a gond akkor természetesen a baba miatt odafigyelnék.

2019. máj. 6. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én terhesség előtt is cukorbeteg voltam, az éhgyomri cukrom mindig tökéletes. Sajnos ez nem jelent semnit.
2019. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Én IR-es vagyok, világ életemben tökéletes volt az éhgyomri cukrom. Csak terhelésre derült ki, hogy nem oké.
2019. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!