Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a babát érzem?

Lehet, hogy a babát érzem?

Figyelt kérdés
Alul bal oldalon ülés közben érzek kicsi lüktetést de nem hasonlít erre a buborékoló dologra amit elvileg kellene érezni. Hirtelen jön ez az érzés aztán pár másodperc múlva elmúlik. Kicsit ilyen nyomó érzésem van olyankor azon a ponton.15+2 hetes vagyok

2019. máj. 7. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
6.hetesen van szivhang.ha első baba akkor még pici a magzat és nem őt érezheted
2019. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se éreztem soha buborékolást. 15+2 hetesen szerintem már lehet, hogy őt érzed, de még nem biztos. Lüktetés lehet a hasi artériáktól is, a nyomásérzés pedig a méh növekedése miatt. Ilyen idős terhesen már javában duzzadnak a kismedencei erek, így lehet csalóka a dolog, de majd kiderül. Ha fokozódik az érzés, akkor biztosan ő volt :)
2019. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt buborekolas, de igazán nem tudom mikor éreztem először olyan 19 hetesen. De nem vagyok biztos benne hogy őt éreztem mert olyan idegrángás szerű volt, lehet csak a belmozgast éreztem akkor. Aztán már csak azt vettem észre pár hétre rá hogy kívülről is látni
2019. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicky92 ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem éreztem soha buborékolást, olvasgattam h mit kéne majd érezni... a lepkés hasonlattól egyenesen frászt kaptam.

17.héten éreztem a kislányomat először, 2x lüktető érzést egymás után, pici volt de egyből tudtam ő az,-ez az amit éreznem kell...(aztán mostmár közel 26hetesen úgy kell simogatni és lenyugtatni h ne rúgja szét a hólyagom😂😂😅) Biztosan érezni és tudni fogod mikor érzed őt.- hidd el! 😊

2019. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp érzi. Ez lehet már a baba.

Nekem voltak ilyen mintha benyomásaim, de 18+1 volt az első biztos. Az olyan volt, mintha egy vödör pillangó lenne a pocakomban. Aztán egy-két nap után határozott rúgások/ütések jöttek, jönnek azóta is. :)

2019. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem összetéveszthetetlenűl jelentkezett be 2 rúgással abban a pillanatban tudtam hogy ez Ő. Én is inkább idegrángásnak mondanám ezt a pillangó csikizős érzést nem éreztem. Inkább néha buborékokat mintha felfújták volna és kiakarna jönni :D

20 hkm

2019. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg mikor belfing van :D

15-ik azt éreztem, 18-on vált teljesen egyértelművé, h ő az.

2019. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!