Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a Braxton hicks...

Milyenek a Braxton hicks fájások? Ez most ilyesmi lehet vagy csak a beleim?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz és lehet értelmetlen de hátha van így más is.


Tegnap voltam dokinál,teljesen zárt vagyok,baba jól van.


Ma 4kor keltem mert éreztem hogy az alhasam fájdogál. Apró szúrások, enyhe "görcs". Olyan ciki már néha nem tudom a bélgörcstől se elkülöníteni...

Hát mivel idegesített aludni nem tudtam, úgy éreztem nagydolog lesz ebből.

Persze 6kor még semmi,addigra már megettem 1 Magnerotot és visszafeküdtem,aludtam pár órát és reggel nagydolog lett..


Fél óra múlva újra éreztem, a baba nagyon aktív főleg ott fájt,"görcsölt".

Szinte egész nap érzem,eddig ültem, 1kor lefeküdtem majd bealudtam javult. Most megint érzem és hogy nagy dolog is lenne de semmi.( ezt már lehet beképzelem)


28 hetes vagyok,eddig max 2x keményedett a pocim. Nem tudom milyen a joslófájás. Nem fájdalmas ez se inkább zavaró.



2019. máj. 8. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy tegnap sokat mászkáltam kb egész nap..emiatt esetleg? Vagy a baba nyom?
2019. máj. 8. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különös, ez nem hiszem, hogy jósló lenne.
2019. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ezen agyaltam mert az gondolom nem tart kb egész nap. Arra gondolok hogy rohamosan nő mostmár a baba és emiatt meg hogy túlerőltethettem magam a sétával,utazással. Érzem is néha hogy húz a pici súlya :)
2019. máj. 8. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!