Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai 20 évesen gyereket...

Korai 20 évesen gyereket szülni komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt.szeretjük egymást, de babát még nem terveztünk.

Nekem vannak kételyeim, még szerettem volna utazgatni, világot látni, munkát vállalni, pénzt gyűjteni.

Szépen lassan szerettük volna felépíteni az otthonunkat, a jovőnket,de a baba ezt keresztbe húzná.

20L,23 F.


2019. máj. 8. 21:41
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
71%
Eléggé
2019. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Abszolút nem érni meg
2019. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
18 évesen szültem.Ha te nem akarsz minek kérdezed hogy korai e?Valakinek igen,valakinek nem.Jobb mint 40 évesen.
2019. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Hat ez attol fugg. Teherbe estel veletlenul? Akkor a dontes rajtad all, en nem tudnam elvetetni a gyerekem, de nem itelem el, aki igy latja jobbnak.


Ha nem estel teherbe akkor igen, baromi korai, vedekezz.

2019. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
36%
Ilyen öregen? Tisztességes roma lányok már 3-4 gyereknél tartanak!
2019. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Én is 20 éves voltam mikor született a gyerekem párom meg 22 és én egyáltalán nem bántam.meg hogy fiatalon lettem anyuka :) 100x ink 20 évesen mint 40 .. bár ha még nem vagytok benne 100000% ig biztosak addig ne ! Gondoljátok àt ezt nagyon hogy készen álltok e rá hogy napokig nem alszotok mert 2 óránként kell enni utána majd azért mert mondjuk jön a foga stb stb de mindezek mellet annyi szeretet tudnak adni hogy őrülten fogod majd szeretni :)
2019. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

Most mi a kérdés?

Ha úgy érzed nem alkalmas, akkor nem kell szülni. De ebben az esetben egyáltalán minek a kérdés? Tök mindegy, hogy nás mikor szül, ha te még nem akarsz.

Vagy már terhes vagy?

2019. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
A 20 éves korral nincs baj (bár nem mindenkinek való), de ha a párkapcsolat még csak egy éves, akkor gyúrjatok még rá, dolgozzatok rajta, ismerkedjetek még, élvezzétek ki, szerintem inkább amiatt korai, mint a a korotok miatt...nem ismeritek még elég jól egymást a gyerekvállaláshoz.
2019. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

20 évesen 2 éve voltam az akkori barátommal és ha teherbe estem volna, megtartottuk volna. Hatalmas hiba lett volna. Soha nem jöttem volna össze a férjemmel, akiért tíz év után is rajongok, és most nem lenne három csodás gyerekem egy olyan férfitól, aki húsz év múlva is szeret majd, ha a gyerekek már kirepültek.


Nem mondom, hogy te hogy éld az életed, lehet, hogy ő a nagy ő és egy ilyen döntést más nem hozhat meg helyetted. Az is lehet, hogy végül tényleg vele fogod leélni az életed. Csak azt tudom, hogy én is azt hittem, hogy az a srác a nagy ő. Nem ő lett.


És így három terhesség másik oldaláról azt tudom mondani, hogy a baba akkor jöjjön, amikor már úgy érzitek mindketten, hogy már csak a törpe hiányzik a boldogságotokhoz. Hihetetlen örömöt ad egy baba, de mellette rengeteg energiát vesz el. Akkor kell bevállalni, amikor készen vagytok rá.

2019. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
1 éves kapcsolat nem számít komolynak. Az jó ötlet, hogy dolgozz, és gyűjtögess, az élet nem habostorta, ha egyedül maradnál a gyerekkel, és nem tudod eltartani, akkor meg nem csak a saját, hanem a gyereked élete is egy küszödés lenne csak.
2019. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!