Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nem nézet...

Normális hogy nem nézet méhszájat az orvos? Azt sem árulta el hiába kérdeztem hol tapast meg a magzat .

Figyelt kérdés
Első terhes vizsgálatnál vagy legalább a masodiknál nem kellet volna méhszájat néznie 2 szer voltam mind a 2 szer elmulaszotta. Megkérdeztem hol tapadt meg kikacagot pedig engem érdekelt hogy mellső vagy hátsófali .
2019. máj. 9. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eloszor a 12.heti "genetikai' UHn neznek tapadast.

Legalabbis nekem 2 terhessegbol, mind a kettonel a 12hetin neztek.


Ha magandoki es ennyire nem valaszol a kerdeseidre hagyd ott.

Ha TBs, tole nem kerhetsz pluszt, max jofejsegbol, ha van kedve es ideje megcsinalhatja.

2019. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
TBs de méhszájat azért kellet volna néznie nem ?
2019. máj. 9. 11:26
 3/12 babyboom567 ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

huszonvalahány hetesen néztek először nálam, akkor is csak azért mert nagyon keményedtem.

Azt meg hogy hol tapad, sima vizsgálattal honnan tudja?nem lát beléd.Különben nem mindegy?

2019. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell méhszájat nézni. Tőlünk nyugatabbra panaszmentes terhesség esetén a teljes terhesség alatt békén hagyják a méhszájat.
2019. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

A mégszáj tökéletesen látszik az ultrahangon egyik fejlett országban számot sem turkálnak kézzel a terhesség alatt !

Ósdi, elavult módszer kézzel vizsgálni a nő terhes nőt , inkább örülj neki ha otthon laknék sem engednék ilyet , borzasztó nagy a fertőzésveszély.

2019. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem a 33.het utan nézte, mert akkor sokat kemenyedtem. Az pedig, hogy hol tapad meg ilyen téren lényegtelen, ha jó helyen van, nem kell itt aggodalmaskodni. Ugyis mondják, ha vmi nem oké.
2019. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
A 12.heti UH-on megtudod, és ahogy írták korább is, ha panaszmentes a terhesség, akkor nincs méhszájvizsgálat. Nekem is 34.hét körül volt, de én szóltam, hogy nagyon keményedek és csak ezért vizsgàlta meg..40.het utan volt meg 2 ilyen vizsgálat, de akkor már kötelező.
2019. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat ,akkor csak én voltam tájokazatlan.
2019. máj. 9. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
7-es. Akkor sem kötelező.
2019. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kulfoldon a mehszajat ultrahangal vizsgaljak es egy terhes not nem vizsgalnak kezzel csak ha nagyon muszaj, de ha lehet kerulik a fertozesek elkerulese veget. Csak Kelet Europaban van meg ez az elavult vizsgalati stilus az orvosoknal. Bar en most aprilisban elmentem egy Budapesti magankorhazba mert veszelyeztetett terhes vagyok es nagyon begorcsoltem. Csak ultrahangal vizsgalt meg az orvos, nem nyult hozzam, pedig felvoltam ra keszulve, kellemesen csalodtam, ugyhogy vannak meg csodak.
2019. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!