Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis ha a parom nagyon...

Az normalis ha a parom nagyon felt es megakar ovni mindent a terhessegem alatt, mas is van igy?

Figyelt kérdés
Vegre az elso kozos kisbabankat varom, de a parom nagyon furcsan viselkedik, nem engedi hogy mas fogdossa a hasam, nem akarja hogy vasarolni jarjak . Ez normalis? (24 eves anyuka)

2019. máj. 9. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint nem akarja, hogy egyedül vásárolni járj, vagy egyáltalán nem akarja, hogy kimozdulj?

Egyébként alapesetben normális szerintem.

2019. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A kérdés felvetés rossz, természetesen félt téged,a gyermeke anya, és a gyermeke anyjának a gyerekeke is olyan amit egy normális ember félteni szokott, szóval ebben semmi rossz nincs,főleg hogy lehet azt hiszi hogy ha valaki megfogja a hasad kárt tehet a gyerekben,de ha mondjuk eddig vert vagy ilyesmi,és most lett a baba óta ilyen habos-babos, akkor valami van a háttérben, természetesen mint a legtöbb kérdésben emberi kapcsolatokban a válasz itt is az,hogy beszéld meg vele ha ez téged zavar.
2019. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én magam sem engedtem, hogy a hasamat fogdossák. SZerencsére nem sokan próbálták.


Természetes hogy félt valamilyen szinten.

A túlfélétés terhességtől függetlenül nem normális.

2019. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A végre szóból én úgy értelmezem, hogy rég óta vágytatok már a kisbabára, többek között ezért is gondolom, hogy normális. Szeret téged, benneteket és óvni szeretné a családját. Az édesapáknak is egy új szerep lép érvénybe mostmár egy gyermekről is gondoskodnia kell érzelmileg, anyagilag. Mi három vetélesen vagyunk túl. Jelenleg várjuk a kisbabánkat 17 hetesek vagyunk az első gyermekünkkel.🙂 Az én párom is nagyon félt a széltől is, napi 300x kérdezi meg, hogy jól vagyunk-e. Nehogy egy áruházban elkapjak valakitől egy betegséget stb stb. Sokszor felmegy a pumpa mikor túlzásba viszi, de maximálisan megértem őt. Nem tudja annyira átérzeni a dolgokat, mert nem az ő testében zajlanak le ezért kétségek között érezheti magát. Próbáld a helyébe képzelni magad, te is biztosan óvnád őt. Boldog babavárást kívánok nektek! 🙂
2019. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A taperolást még megértem. Vásárlásnál meg nem mindegy, hogy a túlköltekezéstől félt, vagy a cipekedéstől, vagy bezár, mint egy arab sejk, hogy totálisan birtokolhasson. Beszéld meg vele, hogy nem vagy cukorból és ha bármi gond van, felhívod.
2019. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!