Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor dokinal voptam, én...

Mikor dokinal voptam, én mensitol szamitottam, ugy voltam 6hetes, de a doki 5 hetes terhesseget allapitott meg,9mm petezsak, szikholyag nincs. Nem túl nagy ez a petezsak? 😮

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menzesz első napja? Lehet a méret alapján mondta kevesebbnek.
2019. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Marc.12 és a ciklusaim 28 naposak

Azóta még nem voltam orvosnál

2019. máj. 9. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor elméletileg most vagy 8 hetes. Nem tudom mikor voltál dokinál. A méret alapján is olyan 6 hetesnek kellett lennie. Sztem valamit nagyon elnézhetett.
2019. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tul nagy?! Nem.


Nekem 5+4en volt 12mm a petezsak es mas akkor meg nem latszodott.

Legkozelebb csak 8+4en mentem vissza, ekkor mar volt szivhang stb.

2019. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy az utolsó mensid március 12-én volt, az nem azt jelenti h aznap fogant a baba. Nyilván nem aznap fogant, hiszen ha aznap megjött, nyilván nem voltál együtt a pároddal, de ha ne adj' Isten mégis, akkor ahhoz nagy csoda kell, hogy mensi közben teherbe ess. Azért számítják csak az utolsó menzesztől, mert nem könnyű behatárolni, hogy mikor foganhatott, ezért egységesen mindenkinek onnantól számítják, amikor utoljára megjött. Aztán ebben lehet 1-2-3 hetes tévedés is, mivel valószínűleg nem március 12-én fogant, hanem azután 1-2 héttel. De ezt napra pontosan senki nem fogja tudni senkinek megmondani, ezért lett így meghatározva, hogy mindenkinek az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet, hogy lehessen mihez viszonyítani. Aztán utána a petezsák meg a gyerek méretéből be lehet saccolni pontosabban, hogy hány hetes lehet kb.
2019. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!