Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ciki a mai világban...

Mennyire ciki a mai világban 18-21 évesen babát szülni?

Figyelt kérdés
érettségi + 2 éves munkaviszonnyal
2019. máj. 9. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

A gyerekvállalás nem "ciki" kategória sosem.


Lehet meggondolatlan, de ciki sosem.


Ha van lakhatás, nem a nagyszülőknek vállal az ember, akkor semmi gond. És a stabil párkapcsolat is fontos.

2019. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Pont annyira mint 100-200 éve társ nélkül gyereket szülni.


Ha van egy férjed akkor nem ciki. Ha férjezetlen vagy és nem is tervezitek a házasságot akkor elgondolkodtató, hogy miért nem akartok elöbb házasodni?

2019. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem ciki, hanem korai.

Viszont, ha becsuszik, megtartjak, rendesen nevelik, akkor minden tiszteletem az ovek, mert magambol kiindulva en lettem volna ra kepes.

2019. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag ideális. Én is szültem volna akkor,ha lett volna kinek. Ha van hova és kinek szülni,akkor hajrá!
2019. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Párom 24 én 21 éves vagyok 7 hónapos terhes, és van egy 2 éves lányunk. Én nem érzem cikinek, sőt nem is ciki szerintem.
2019. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ciki, ha nincs semmi végzettséged (érettségid se), nincs munkatapasztalatod, pénzed, lakhatásod (nem anyósnál, meg szülőknél) stabil kapcsolatod és a gyerekszobádba szülsz a családi pótlékra. Nos ezek azért nehezen vannak meg 18 évesen, hacsak nem 40 a pasid.
2019. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Bár én us hamarabb ismertem volna meg a párom.
2019. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évet dolgoztam szülés előtt. 20 évesen házasodtam 21 évesen született az első 23 évesen a második gyerkőc. Most vagyok 24.

Ezt hogy ciki így nem értem...

De arra számíts hogy csúnyán néznek rád hogy fiatalon szülsz/kismama vagy hiába van még a háttér vagy ráfogják hogy a férjed tart el, itt az oldalon meg rendszeresen lepontoznak ha fiatalon szülsz😂

Nem azt mondom hogy a fizetésem a csillagos ég volt, egy átlagfizetésem volt, jó munkám ahová várnak vissza, mégis itt mindig belém tudnak kötni.

Nem bánom hogy fiatal anyuka lehetek

2019. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Fiatal anyuka vagyok. 2 hónapja született meg a kislányom. 22 éves voltam, amikor terhes lettem tervezetten 23, amikor született. Előtte dolgoztam szerettem a munkám ott ismertem meg a férjemet is. :) Van saját házunk autónk. Én kapom a CSED-et ő dolgozik. Jövőre tervezzük a 2. babát, már csak egy plusz szoba hiányzik,de az is meglesz. Nem bántam meg ő a legjobb,ami történhetett velem.
2019. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Inkább csak az a ciki a mai világban, hogy ha mész majd a gyerekért pl oviba akkor olyan "anyukák" lesznek még ott rajtad kívül akik elmehetnének nagymamája is. Mert ma már ez a divat hogy 35-40 felett szülni. Aztán mikor mész a gyerekért nem tudod eldönteni hogy az a másik nő a gyerek édesanyja vagy nagymamája... Bár ez inkább ennek az idősebb korosztálynak ciki, nem neked.. Hisz az ideális gyerekvállalás EGÉSZSÉGÜGYI szempontból 20-30 között van.
2019. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!