Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ulrahang soràn ki kell venni...

Ulrahang soràn ki kell venni a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Sziasztok terhessègem soràn holnap megyek először uh-ra ès azon gondolkodtam hogy ki vegyem e a köldök piercingem. Zavarnà az ultrahangozàst? Vagy megkèrnènek hogy kivegyem? Egyèbkènt is nem tudom hogy mikortòl tanàcsos kivenni. Nekem màr nagyon règ van de halottam sokaknàl hogy elszakadt a bőr ahogy nőtt a pocak

2019. máj. 9. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
12.heti uh-n szóltak h legközelebb már nem szeretnék látni.
2019. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok :)
2019. máj. 9. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még otthon vedd ki, útban lesz, aztán otthon ahogy kényelmesnek érzed,ha feszülni fog a hasadon a bőr,beakad a ruhába,úgyis elrakod.
2019. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivenni éppen nem kell, de baromi zavaró tud lenni. Én a pozitív teszt után kivettem és nem bánom. A 18. héten már az UH vizsgálat 90%-a a köldököm környékén történt, mert úgy feküdt a babám. Piercing nélkül azért egyszerűbb és kényelmesebb is volt (főleg kipucolni a zselét a köldökömből).
2019. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor kiveszem :) köszi mindenkinek :)
2019. máj. 9. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kiveszem uh előtt még itthon, aztán este visszarakom. Kismama piercinget használok, egyáltalán nem feszül vagy kényelmetlen.

31 hkm

2019. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ooo,tènyleg? Ès az milyen?
2019. máj. 9. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Vedd ki mindenképpen.


(Èn már 6 éve nem hordtam a terhessèg előtt, engem az övem miatt találtak be, hogy toljam lejjebb a nadrágomat mert mittudomén hány milliós a gép és az övcsat szétb asznà... persze mindezt rohadt arrogánsan)

2019. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!