Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem találom a babám...

Miért nem találom a babám szívhangját? Szerintetek minden rendben?

Figyelt kérdés
Vettem egy Angelsounds szívhang figyelőt, de nem találom a szívhangot. 15+4 hetes vagyok. Ilyenkor már hallani kellene nem? Kicsit beparáztam és már bánom, hogy megvettem. Sokáig nem kerestem, mert nem akartam a babát sokáig zavarni. Egy hete voltam dokinál, akkor rendben volt minden. 150 volt az FHR. Hol kellene keresnem?

2019. máj. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia, nekem 3 gyerekem van és mind a 3-nál halálra idegesítettem magam :) Nem tudom, milyen a testalkatod, de aki kissé zsírosabb, annál is lehet, hogy később, vagy kevésbé hallani. Volt, hogy én a saját szívhangomat hallottam, na attól is beparáztam, hogy nem jó a pulzusszám.

Ez inkább majd később lesz jó, amikor már nagyobb a baba és 100%-osan tudod, hogy őt hallod.

Ne foglalkozz a negatív véleményekkel, engem is megnyugtatott, ha minden nap hallhattam a szívdobbanásukat, persze mondom, halálra is rémültem, ha nem találtam, de az már csak az én hülyeségem :)

2019. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

első,te mekkora egy paraszt vagy!

Szerintem te unatkozhatsz, ha ilyen kommentekkel bántod meg az embereket.

Olvasgass inkább te szerintem,rá fér az idegállapotodra;)

2019. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igaza van az egyesnek. Add el a keszuleket.
2019. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem vetted volna meg, akkor most nem paraznál feleslegesen. Ha minden rendben volt, nem kell feleslegesen zaklatni a magzatot.

Amúgy emlekezz vissza hol talalta meg a soki, kb koldok alatt lehet valahol, szoval ott keresgelj.

2019. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát nincs igaza az elsőnek! Sajnos tapasztalat,néha igenis jól jön...

Most még egészen lent keresd,bőven a köldök alatt,kb. bugyi vonalban és próbáld lefelé,derékcsont felé tartani a készüléket!

Ha már fogod érezni a baba mozgását,nem fogod keresni szívhangfigyelővel,nem kell,csak ha valami rendelleneset észlelsz.


Biztos sikerül megtalálni :) Boldog babavárást

2019. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, még a negatívakat is bár valóban nem a legkedvesebb volt :) Magam megnyugtatására vettem de hát nem jött be eddig. A doki ultrahanggal nézte és hallgatta a szívhangot. Ha latnam a pulzálást tudnám hol keressem. Plusz 5-8 kg van rajtam egyébként szóval lehet, hogy az is közrejátszik :) Arra gondoltam, hogy csatlakoztatom a hangszóróra mert az hangosabb és talán akkor megtalálom.
2019. máj. 9. 18:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár hangszóróval nem működött de elővettem egy jobb fülhallgatót mint amit adtak hozzá és bàr nagyon halkan de azt hiszem megtaláltam. Először az enyémet az jól hallható volt aztán a babáét pont köldök alatt középen bár tényleg nagyon kellett fülelnem, hogy halljam :)
2019. máj. 9. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor még nagyon hamar ki tud úszkálni előle :) Örülök, hogy meg lett végül, így tanácsot nem adok, hol keresd. Ja és rajtam is van felesleg, de simán megtaláltam 11 hetes korától kb :)

Amúgy a füles jó ötlet volt, nekem is úgy hamarabb meg lett, valószínüleg azért, mert kizárod a külső zavaró zajokat így.


Sok boldogságot!

2019. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!