Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj? Volt ilyen valakinek?

Lehet baj? Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Egy hete pénteken voltam uh-n, minden rendben volt. Mehszaj vizsgálatot is csinált. Utána vasárnapig enyhén görcsöltem és barnáztam, viszont mivel a vizsgálaton minden oké volt, nem törődtem vele. Azóta semmi bajom, a terhességi tüneteim is megvannak.
2019. máj. 11. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ok, akkor miért aggódsz? Felesleges. Ez még belefér, ha viszont fájdalmat érzel, menjél el dokihoz. Az aggódással csak rosszat teszel. Persze megértem, pláne ha első baba, de semmi gáz nincs. Boldog babavárást! 😊
2019. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orvos tudja hogy barnázol? Hány hetes terhességet állapított meg?
2019. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 hetes voltam az uh-n
2019. máj. 11. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Barnázással terhesen orvoshoz kell menni haladéktalanul. De látom, hogy te már túl vagy rajta
2019. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen barnázást vagy vérzést nem mondanék normálisnak terhesség alatt, úgyhogy akár az ügyeletet is meglátogathatod. Én biztosan nem tudnék nyugodtan ülni otthon...
2019. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik kérdés az volt, hogy az orvos tudja-e hogy barnázol, azzal voltál nála vagy sima kontrollon? Ha tudja és azt mondta oké,az kicsit más, mint ha azóta lépett fel ez a tejet
2019. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!