Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletsugaras Facelle...

A vizeletsugaras Facelle hajlamos csíkosodni?

Figyelt kérdés

Par napja csinaltam napkozben tesztet nedvesen mintha arnyekos lett volna vagy a csik helye nem is tudom aztan kiszaradt es lett rajta nagyon halvany csik. Csinaltam meg aznap masikat azokon semmi nem volt. Masnap reggeli elso vizelet is negativ lett. 1-2 nap mulva napkozben megint csinaltam egyet, megint ugyanez, de most kiszardva most picit erosebb lett a csik. Mivel ma neztem ra a tegnapira es ez kifejezettebb csik lett mint par napja igy ma megint nem elso vizeletbol csinaltam egyet es az megint becsikosodott.

Ez ennyire jellemzo erre a tesztre? Nedvesen mintha arnyekos lenne aztan kiszaradva csikos?


2019. máj. 11. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sokat ellőttem ebből a fajtából, de semmilyen csík nem volt rajta, amikor negatív volt. A leghalványabb sem.
2019. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak azert nem ertem mert akkor par napja mikor meg halvanyabb volt es masnap elso vizeletbol csinaltam azon meg nem volt semmi. Most meg par nap elteltevel megint nem elsobol a tegnapi es a mai is csikos lett. Kivancsi leszek akkor a holnap reggelire de szerintem csak a teszt szorakozik.
2019. máj. 11. 15:05
 3/21 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod ?

Tudsz képet feltölteni a tesztekről?

2019. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nahat ez az! 21.-en jott meg, nekem hosszabbak a ciklusaim, igy csak tegnap lett volna peteeresem.

Eleg halvany, igazabol szerintem csak van hogy csikosodik van hogy nem.


[link]

2019. máj. 11. 16:11
 5/21 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem hogy mas is tapasztalt e ilyet mert kicsit valoszinutlen a terhesseg a ciklusom szerint.
2019. máj. 11. 16:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen negatív, én semmit nem látok rajta. 🙁
2019. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem adja vissza ugy a kep. Tenyleg nagyon halvany en a kepen is latom meg eloben is.

Biztos csak rossz a teszt.

2019. máj. 11. 16:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Várj egy két napot és tesztelj újra
2019. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én látom amire gondolsz. De miért teszteltel most , van valami tünteted? Rendesen megjött legutóbb ?
2019. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Vicces de kijott a herpesz a szamon ami terhessegkor szokott. Egyebkent nem. Plusz ereztem beagyazodas szerut. De olyasmit ereztem mar terhesseg nelkul is. Ciklusonkent is neha erez az ember ezt-azt.

Amugy nekem terhesen sincs tunetem. Az elmaradt menstruacion kivul meg mondjuk herpesz vagy orrdugulas.

Mindegy gondoltam csinalok tesztet par szaz ft nem nagy szam, de biztos nincs semmi.

Teszteltem mar ezzel parszor es nem volt rajta semmi, most meg meglepett hogy van valami. Gondoltam hatha elofordul es azert.

A legjobb teszt is lehet hibas

2019. máj. 11. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!