Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhesen utaznék...

26 hetes terhesen utaznék Ciprusra repülővel. Szerintetek bevállalható?

Figyelt kérdés
5 napra mennénk, eddig problémamentes a terhesség. Utaztatok ennyi idősen külföldre? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2019. máj. 11. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Simán persze :) Erezzetek jól magatokat :)
2019. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vállalnám be, mert ebben a korban már életképes lehet a baba egy koraszülés esetén.
2019. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Én nem vállaltam be egy külföldi utazást 24 hetesen.

Valahogy az volt bennem, hogy ha bármi történik annyira gyér az angol tudásom, hogy semmit nem fogok tudni kezdeni.

(Ez is egy jó indok volt arra, hogy gyed alatt nekifeküdtem a nyelvtanulásnak)

2019. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem vallalnam, a babam sokkal fontosabb, mint barmi mas, es minimalis rizikot sem vallalnek be.
2019. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha probléma mentes a terhesség akkor nyugodtan. Nekem is ez a terv, kb ugyan ennyi idősen. Én előtte egy ultrahangra megyek. Mondjuk nálunk a férjem perfekt angol, így ez se stresszel.
2019. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha problémamentes a terhesség, akkor mi a kérdés..? Nyugodtan menj, nem beteg vagy, csak terhes,ettől még nem áll meg az élet!
2019. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet tudni szóval jövőbelátás kellene hozzá. Nekem teljesen problémamentes terhességnél lettek 29. héten fájásaim, 3 napra befektettek koraszülés gyanúja miatt és infúzión kaptam magnéziumot, és tüdőérlelő injekciót a babának. A kórteremben volt másik 2 kismama, egyik 25, másik 25 hetesen volt ugyanígy. De az előző terhessegemnél meg nem volt semmi ilyesféle gond. Szóval erre a kérdésedre nem lehet nyugodt lelkiismerettel tanácsot adni mert senki nem látja a jövőt. Én mondjuk nem kismamaként mennék Ciprusra mert nem lehet 100% kiélvezni a napozást, városnézést (ugyebár nem bírok annyit mint szeretnék), koktélozást egyebeket.
2019. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
* másik 26 hetes terhesen
2019. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Menj nyugodtan, mindenki úgy tesz, ha a dzsungelben akarnál túrázni 2 hét járóföldre a civilizációtól. Cipruson is van kórház és ott is van tüdőérlelő meg koraszülött osztály. Ha baj van, akkor lesz hova bemenned, csak legyen biztosításod, eu-s kék kártyád. A babának teljesen mindegy, hogy melyik országban leszel (főleg, hogy azért a magyar egészségügy sem olyan párját ritkító, hogy a ciprusitól féljünk). Egyedül a te szempontodból lenne kellemetlenség, ha véletlen kint ragadnátok pár hétre, de én nem építeném arra az életem, hogy jajj mi lesz ha...
2019. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Kint ragadsz pár hétre?!

Azért egy koraszülött, lélegeztetett 26 hetessel nem pár hétre ragad kint. Nem 28 hetesen fogják hazareptetni...

És akkor még jól járt.

Arról nem is beszélve, hogy nagyon meg kell választani a biztosítást. Tudtommal saját felelòsségre lehet terhesen repülni. Ha ilyen módon legyártasz egy tőbb tízmilliós számlát a biztosítónak, akkor nem szabad kiskapunak lennie. Haza is csak magángéppel, orvosi kísérettel jöhettek, szóval siman azon ia tolhat még pár hónapot a biztosító.


Nem lebeszèlni akarlak amúgy csak ha mész, kérj szakértőtől biztosítási tanácsot.

2019. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!