Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal oldali hasfájás. Mi lehet...

Bal oldali hasfájás. Mi lehet ez, és normális?

Figyelt kérdés
11+3 hetes vagyok. Dél óta erősen fáj az alhasam bal oldalt, de nem tudom eldönteni, hogy emésztési, terhesség miatti, vagy hasizomfájdalom-e. Kb. egy tenyérnyi helyen, és kisugárzik a combomba is. Mozgásra, helyzetváltoztatásra fokozódik. Mondjuk ma elég sokat porszívóztam, takarítottam, gyomláltam is, stb. de tartottam szünetet pihenni is. A székrekedésem már harmadik napja tart, ezért is nehéz eldönteni, hogy honnan ered.
2019. máj. 11. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha annyira erosen fajna ahogy mondod nem a gyakorin kerdezgetnel terhesen hanem korhazba mennel!! Nem jatek hiszen terhes vagy,inkabb vaklarma legyen de ezerszer is bemennek a korhazba foloslegesen mint hogy egyszer baj legyen,el is vetelhetsz. Igen,lehet a sok hazimunkatol de mas is allhat a hatterben.
2019. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!