Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Barnázás felfazas miatt vagy mi okozhatja?

5 hetes terhes vagyok lassan 6

Korsi terhes vagyok embriot meg lattak szikholyag van és szabalyos a petezsakom is.

Ma jelentkezett barnázás . Tettem be betetet de azon semmi nyoma egy jo 2-3 oraja

Viszont wc zes utan a wc papiron latszik es ha kicsit beljebb dugom akkor rendesen latszik hogy barna .

Vesém fáj 3 óra alatt vagy 5-6 x elmentem wc re . Bar nem faj semmim kozerzetem is jo egyedul a vesem ami neha fah . Hozza teszem hetfon lett volna missed ad om szabalytalan petezsak miatt de a mutet elotti ultrahangon viszont szabalyos “lett” igy csak holnap megyek kontrollra . Szerintetek mi lehet mennyire kell aggodnom ? :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: barnázás, terhesség

máj. 12. 13:28  Privát üzenet  

A válaszok
Terhesség alatti akármilyen színű vérzés nem normális, sürgősségi eset.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 12. 13:48 Privát üzenet
Vagy progeszteronhiány,vagy kilökődni készül.Azt tudod csinálni,hogy felkeresel egy szülészeti-nőgyógyászati ambulanciát,ha eddig nem volt ilyen barnázás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 12. 14:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat ☺️

# 3/7Időpont máj. 12. 18:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most elmúlt a barnázásásom semmi nyoma nincs ☺️

# 4/7Időpont máj. 12. 18:53 Privát üzenet

Szia!Nekem 7 hetesen jött a barnázás.Hívtam a dokit és menni kellett.Utrogestan hüvelykapszulát írt fel és 12.hétig használtam.Azóta szerencsére minden rendben.15 hetesek vagyunk már😊

Sztem is menj ügyeletre vagy ha magánba jársz hívd fel az orvosod, hogy mi legyen.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 12. 19:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma voltam korhazba . Holnap mutenek 😞

# 6/7Időpont máj. 13. 22:10 Privát üzenet
Nagyon sajnálom! 🙁

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 14. 08:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vajon mi okozhatja?
Vasárnap reggel óta pecsételő vérzés, néha barnázás. Mi okozhatja? (lent kifejtem)
Nemvárt előtt 4-5-8 nappal (25-28napos ciklusok) egy pötty halvány barnázás, méh görcsölés, majd elmúlt. Ez lehet mástól mint beágyazódás? Lehet, h csak korai mensi? Vagy mi...
Mire utalhat? Mi okozhatja? 2 nap barnázás után 1,5 erős közepes vérzés, majd enyhe pici vérezgetés szörnyű fejfájással! A doki szerint a hormonvizsgálat eredmények rendben!
A középidős vérzés vagy csak barnázás mit jelenthet? Beágyazódást? Vagy még mi okozhatja?
Lehet még baba? Mi okozhatja? Ciklus 18-20 napja között, pici vérezgetés, barnázás! A 20. nap déltől viszont semmi.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!