Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás felfazas miatt vagy...

Barnázás felfazas miatt vagy mi okozhatja?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok lassan 6

Korsi terhes vagyok embriot meg lattak szikholyag van és szabalyos a petezsakom is.

Ma jelentkezett barnázás . Tettem be betetet de azon semmi nyoma egy jo 2-3 oraja

Viszont wc zes utan a wc papiron latszik es ha kicsit beljebb dugom akkor rendesen latszik hogy barna .

Vesém fáj 3 óra alatt vagy 5-6 x elmentem wc re . Bar nem faj semmim kozerzetem is jo egyedul a vesem ami neha fah . Hozza teszem hetfon lett volna missed ad om szabalytalan petezsak miatt de a mutet elotti ultrahangon viszont szabalyos “lett” igy csak holnap megyek kontrollra . Szerintetek mi lehet mennyire kell aggodnom ? :(



2019. máj. 12. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Terhesség alatti akármilyen színű vérzés nem normális, sürgősségi eset.
2019. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy progeszteronhiány,vagy kilökődni készül.Azt tudod csinálni,hogy felkeresel egy szülészeti-nőgyógyászati ambulanciát,ha eddig nem volt ilyen barnázás.
2019. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat ☺️
2019. máj. 12. 18:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Most elmúlt a barnázásásom semmi nyoma nincs ☺️
2019. máj. 12. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 7 hetesen jött a barnázás.Hívtam a dokit és menni kellett.Utrogestan hüvelykapszulát írt fel és 12.hétig használtam.Azóta szerencsére minden rendben.15 hetesek vagyunk már😊

Sztem is menj ügyeletre vagy ha magánba jársz hívd fel az orvosod, hogy mi legyen.

2019. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam korhazba . Holnap mutenek 😞
2019. máj. 13. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! 🙁
2019. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!