Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normàlis, hogy màr most...

Piroska és a farkas kérdése:

Normàlis, hogy màr most vizesedek?

Figyelt kérdés
Első terhességemkor ( màrciusi szülés, làny)az utolsó hónapban vizesedtem. Màsodiknàl ( novemberi szülés, fiú) egyàltalàn nem vizesedtem. Most a harmadiknàl ( fiú) pàr nap múlva kezdem a 30. hetet, és màr egy szűk hete érzem, h kezdek vizesedni, és az orrom is mindig bedugul, mintha nàthàs lennék, pedig nem vagyok. Bàr fogalmam sincs, h ez lehet- e terhességi tünet, igazàból a vizesedés jobban aggaszt...
2019. máj. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első fiammal a 2.trimesztertől vizesedtem. A doki szerint teljesen normális, egy kis só diéta..22kg mínusszal jöttem ki a k és még 5ment le az első hónap alatt. A vizeletet kell nézni, hogy ne legyen benne fehérje, és a vérnyomásod rendben legyen
2019. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok de már 15. héttől vízesedek szerintem normális hogy már most vizesedsz én pl az ambulanciára mentem ilyen korrai vizesedésel de a vérnyomásomat és a fehérjét kell figyelnem a vizeletembe
2019. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Engem a 28. héten be is fektettek a kórházba, hogy elhajtsák a vizet. Szépen le is ment. 35. hét körül visszajött, még több, mint először és már csak szülés után ment le.


Érdemes éjszaka is felpolckolt lábbal aludni vagy az ágy végét megemelni kicsit. Sok folyadék és kompressziós harisnya. Ezek beválnak.

2019. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyelőre még csak annyit érzek, hogy kényelmetlen a gyűrűm, és megmaradt a zokni gumijának a nyoma a bokámnál több órán keresztül..., de még az az igazi elefántláb érzés ami anno a kislányomnál volt, nincs. A vérnyomásom 120/70 körül van, ez magasabb, mint alapesetben, mert akkor csak kb 105/60, de a doki szerint ennyi emelkedés rendben van. A só- és fűszermentes étkezést tudom, hogy segít, a sok folyadékra is még jobban rá kell állnom ... Azért kicsit ijeszt, h milyen lesz így a nyár..augusztusi szüléssel....
2019. máj. 12. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
32. héten kezdtem vizesedni szeptemberi szüléssel. Nem durvult el a helyzet, de minden éjjel nagy parnakkal a lábam alatt aludtam, illetve a végén már éreztem kicsit az elefántláb érzést de tenyleg nem volt vészes. A gyűrűt levettem, egyébként is húztam úgyhogy mar nem is volt kényelmes. 39.heten szültem
2019. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!