Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha a vizeletsugar...

Mi van akkor ha a vizeletsugaras tesztet másképp használom?

Figyelt kérdés
Nekem sosem sikerült még úgy, annyit, oda pisilni, hogy jó legyen a vizeletsugaras tesztnel, szóval mióta megint próbálkozunk a férjemmel és ilyen tesztet veszek, úgy szoktam használni, ahogy az egyszerűbb, vizeletben martos teszteket kell. Ettől még mutathat jó eredményt ugye?
2019. máj. 13. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Hogy nem lehet jól használni egy vizeletsugaras tesztet?

Beguggolsz a kádba (így nem fröcsög szét a pisi), és megfelelő ideig a sugár alá tartod a csíkot.

Nem tudom, hogy okoz-e gondot, ha belemártod rápisilés helyett, de én úgy gondolom, hogy nem véletlenül vizeletSUGARAS.

Amúgy ha ez ilyen problémát okoz, akkor miért nem belemártósat veszel?

2019. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában rá van írva, hogy mennyi ideig kell vizeletsugár alatt tartani, és mennyi ideig kell vizeletbe mártani. Tehát mindkét módon használható, csak az időre kell figyelni :)
2019. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első! Nem azzal van a gond, hogy ne tudnám, hogy kell használni, csak én általában nem tudok 10-15 másodpercig pisilni, mert valahogy nekem ilyen a szervezetem. És azért szoktam néha ilyen fajta tesztet is venni, hogy ha pozitív lenne, sokkal higiénikusabb ezt megmutatni a férjemnek, mivel rateszem a kupakot és kész, mint azt ami csak tesztcsik és bele kell mártani a vizeletbe.
2019. máj. 13. 11:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg pont a mártogatósra pisiltem rá, és mindig megmondta, ha terhes vagyok. :) Legyen annyira nedves, amennyi kell neki ahhoz, hogy reagáljon, nem varázslat ez. :)
2019. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Létezik bemártós kupakos is



Ugyanúgy kimutatja amúgy

2019. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Jesszus elso, te gondolom a wc-be siman megmosod a labad, ha a kadba pisilsz es a kagyloba hanysz, ha ott jon rad! 😅👍

Azert vannak nalad igenyesebb emberek is, hidd el, nem mindenki sz@rik oda, ahol eszik.


En is a martogatosra pisiltem ra, semmi gond, kimutatja, ha van eleg hcg a szervezetedben!

2019. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ehhez kád :D A wc-n ülve pisilek rá.


A lényeg, hogy megfelelő ideig érje a vizelet, de ne ázzon el teljesen. Szerintem ez mindkét módon megoldható, kinek, hogy kényelmesebb.

2019. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, a pisidből a teszt kimutatja, akár rápisilsz, akár mártogatod, de akár kavargathatod is a teszttel egy bögrében a pisit! Most komolyan lányok.......a terhesteszt konkrétan hülyebiztosra van gyártva, azaz úgy alkották meg, hogy még a 3 osztalyt végzett fogatlan Eszmeralda is meg tudja csinálni. Ehhez képest olyanokat kérdeznek itt, hogy félelmetes... nem tudják megállapítani, hogy eeeegy vagy keeettő csíkot adott ki, meg nem tudják hogy hogyan érintkeztessék a h*ggyal. (már elnézést). A gyereknevelé ezerszer összetettebb, mint összepisizni egy darab papírt...
2019. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező rápisilni!Én mindig bele mártom!
2019. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én csinálom igy ezek szerint.
2019. máj. 13. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!