Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közepes kockázatú down-kór...

Közepes kockázatú down-kór teszt valakinek?

Figyelt kérdés

A down-kór eredményem 1:806-hoz lett, 23 éves vagyok és közepes kockázatú csoportba tartozok.

Nagyon megijedtem. Tapasztalatok?



2019. máj. 13. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Először beszéld meg az orvosoddal.Itt már sok mindent olvastam.Valakinek nem volt beteg a baba ilyen értéknél,volt akinek igen.12 hetes genetikai UH milyen lett? Tarkóredő vastagság?Az ultrahangos mondott valamit?
2019. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Te normális vagy utolsó?? Hol élsz te? Ez egyáltalán nem így működik!


Kedves kérdező, ne pánikolj ez még semmit nem jelent. Igaza van az elsőnek, beszélj először a dokival, hogy mi a teendő, valószínű további vizsgálatokat fog javasolni. Fiatal vagy még, szerintem a babának semmi baja. NT mennyi lett? Orrcsont ábrázolódott?

2019. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó vagyok.... bocsi előttem volt még egy komment ami most eltűnt, neki szólt a válaszom első fele.
2019. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

ÉN nem merném megtartani!


(Remélem így már nem törlik!)

2019. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha nyaki redő nincs 3mm fölött orcsont latható nem agódnám túl .Hosszú út áll még előted 😊
2019. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A tarkóredő 0,80mm,orrcsont 2 mm. UH szerint rendben van. Holnap megyek dokihoz.
2019. máj. 13. 17:17
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezek nagyon jó eredmények.Holnap már többet tudsz majd addig pedig ne stresszeld magad.És ami a lényeg ne bújt a netet ezzel kapcsolatban mert csak jobban fogsz aggódni.Ez se neked se a babának nem jó.
2019. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat!!
2019. máj. 13. 17:50
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak annyit jelent, hogy a paramétereidhez hasonló terhességnél 806-ból 1 lesz Down-os.

Tehát nem 806 terhességből 1. Csak a te értékeidhez hasonló terhességekből.

Ismerek olyan anyukát, akinek 1:30 lett. Nem lett Down-szindrómás a baba.

2019. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell nagyon megijedni. Nem is olyan rossz ez az eredmény. A következőket lehet csinálni: keresni egy jó ultrahangos dokit, csináltatni prena, vagy nifty tesztet, esetleg amniocentézist, amúgy baromi nagy eséllyel semmi baja nincs a babádnak.
2019. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!