Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Egy héttel a nem várt előtt negatív. Lehet ez még pozitív?

Kb egy hetem van még míg meg kellene jönnie a menzeszemnek. Pontosan sajnos nem tudom, hogy mikor mert sosem volt pontos.

Ma kíváncsiságbol csináltam egy tesztet. Persze negatív lett. De azért kicsit csalódott is vagyok most emiatt. Pár hónapja már próbálkozunk és még nem jött össze a baba. Lehet persze, hogy még korán volt a tesztelés. Van arra esély, hogy tényleg csak korán teszteltem és egy hét múlva pozitív lesz?

máj. 13. 16:55  Privát üzenet  

A válaszok
dhsz nevű felhasználó válasza:

Szia! Lehetséges. Nekem 5 teszt is negatív volt,6 hetet késett.

Most 10 hetes vagyok. :)

# 1/6Időpont máj. 13. 17:03 Privát üzenet
Egyértelmü h korán teszteltél nem is kérdés,még bármi lehet várd meg a nemvárt napját és Drukolok.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 13. 17:21 Privát üzenet
1 héttel előtte az lenne furcsa, ha pozitív lenne. Még akkor is, ha terhes vagy

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 13. 17:26 Privát üzenet
Én csak azt nem értem minek kell napokkal, meg 1 héttel a nem várt előtt tesztelni... Még jó hogy negatív. Akkor tesztelj, amikor van is értelme, tehát onnantól ahogy késik!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 13. 17:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az emberi kíváncsiság néha erősebb annál, amit a józan ész diktál. Meg olvastam itt már olyat, hogy valakinek egy héttel a nem várt előtt is halvány pozitív lett a teszt.

# 5/6Időpont máj. 13. 17:53 Privát üzenet
khniki nevű felhasználó válasza:

Hogyne lehetne.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 14. 12:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pozitív? Mai nap csináltam a teszteket.
Miert pozitiv a 25-os amikor negativ a 10-es teszt?
Pozitiv vagy negativ?
Segítenètek? Ha március 20-21-èn volt pozitív LH tesztem, ovu 22-èn volt a tesz akkor már negatív.
X epil másnak is megbizhatatlan volt? 5 nap késés utan negatív a kicsit drágább pozitiv.
Miért lett az első teszt negatív utána pár órával a 2. Pozitiv?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!