Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy héttel a nem várt előtt...

Egy héttel a nem várt előtt negatív. Lehet ez még pozitív?

Figyelt kérdés

Kb egy hetem van még míg meg kellene jönnie a menzeszemnek. Pontosan sajnos nem tudom, hogy mikor mert sosem volt pontos.

Ma kíváncsiságbol csináltam egy tesztet. Persze negatív lett. De azért kicsit csalódott is vagyok most emiatt. Pár hónapja már próbálkozunk és még nem jött össze a baba. Lehet persze, hogy még korán volt a tesztelés. Van arra esély, hogy tényleg csak korán teszteltem és egy hét múlva pozitív lesz?


2019. máj. 13. 16:55
 1/7 dhsz válasza:

Szia! Lehetséges. Nekem 5 teszt is negatív volt,6 hetet késett.

Most 10 hetes vagyok. :)

2019. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmü h korán teszteltél nem is kérdés,még bármi lehet várd meg a nemvárt napját és Drukolok.
2019. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 héttel előtte az lenne furcsa, ha pozitív lenne. Még akkor is, ha terhes vagy
2019. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem minek kell napokkal, meg 1 héttel a nem várt előtt tesztelni... Még jó hogy negatív. Akkor tesztelj, amikor van is értelme, tehát onnantól ahogy késik!
2019. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az emberi kíváncsiság néha erősebb annál, amit a józan ész diktál. Meg olvastam itt már olyat, hogy valakinek egy héttel a nem várt előtt is halvány pozitív lett a teszt.
2019. máj. 13. 17:53
 6/7 khniki ***** válasza:
Hogyne lehetne.
2019. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha van itt még olyan személy akit érdekel, hetedik hónapja csupa csupa negatív teszt. Mint kiderult, alacsony progeszteron szint, amire hormonpotlast kapok és remenykedve várom a "csodát"....
2019. nov. 19. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!