Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szűk és száraz hüvely 22. héten?

Szűk és száraz hüvely 22. héten?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban-hetekben tapasztaltam néha bővebb hüvelyi folyást, ami a terhesség velejárója (ezt az orvosom is mondta)

Emellett néha nagyon pirosodik és egy rövid időre viszket a szeméremajkam, zuhany után jobb, de sajnos nem tudom napjában 4-5X mosdani (dolgozom, nem vagyok még otthon)


A hüvely nem viszket, tehát nem gondolok gombára vagy más fertőzésre.

Kipróbáltam egy intim mosdókendőt, talán az okozza az irritációt?



A másik kérdés, hogy a szex egy kicsit nehezebb az utóbbi időben. Kívánom a párom, nedves is vagyok (vagy csak a folyás már megint? :D)

De a behatolása fájdalmas, utána megy a dolog már kellemesen, de az eleje tényleg borzasztó.

Ez is lehet a terhessegtől, a felborult hormonháztartás miatt?

Nálatok is volt hasonló?


Tiszták vagyunk, rendszeresen járok dokihoz, aki nem talált problémát.



2019. máj. 14. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik terhességem alatt sem volt ilyen, leszámítva azt az egy hetet, amíg kezeletlen volt a gomba... ez nem ciki, terhesen tök gyakori. Menj el kenetvételre, valószínűleg kapsz egy kúpot, ami pár nap alatt rendberak. 😊
2019. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Nekem ugyanilyen viszkető pirosodó bőr irritációt az always egyik illatosított tisztasági betétje okozott, ahogy elkezdtem más natúr illatmentes terméket használni, egy nap alatt megszűnt a probléma.
2019. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pirosodós-viszketős probléma nem volt, de a szex nálunk is nehezen ment kb. a 20. héttől... Nekem is fájt a behatolás, konkrétan olyan volt, mint ha minden alkalommal újra elvesztettem volna a szüzességemet. :D Néha jobb lett a behatolás után, néha viszont folytatódott a fájdalom és abba is hagytuk. Kb. a 28. héttől már mindig nagyon fájt, ezért utána nem is erőltettük, más módját választottuk az örömszerzésnek. Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy ez terhesség alatt elég gyakori probléma, eleve megváltozik minden ott alul is, meg a hormonok... Nekem szülés után újra jó lett. :)

2019. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!