Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi baktérium / fertőzés...

Hüvelyi baktérium / fertőzés terhesség alatt másodjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Milyen problémákat okozhat, hogy már másodjára van hüvelyi fertőzésem? Természetesen megyek orvoshoz délután, de eléggé aggódom.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

23 hetes kismama


2019. máj. 14. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kapsz rá kúpot, akkor semmi gond nem lesz.

Nekem 3x volt terhesség alatt. Használtam rá Gynoxint és Betadine-t is. Semmi baj nem lett.

2019. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem voltál orvosnál honnan tudod, hogy baktériális fertözés?


Az orvosnak akármilyen panaszokkal is mész mintát kell vennie és kitenyésztenie, és ez alapján gyógyszer írni. Lehet bakteriális, és lehet gombás fertözés is, de lehet egy egyszerü iritáció is... Nem mindegy milyen gyógyszert és kúpot kapsz.


Ha bakteriális fertözés akkor leginkább sexuális úton kapod meg és mindenképpen kell a férjednek is antibiotikum kúrát csinálnia.

2019. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom onnan tudja, hogy nem ez az első és felismeri a tünetekből.
2019. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Múlthéten szerdán vette le a doki a kenetet és most jött meg az eredménye.

Bocsánat elfelejtettem leírni.

Csak nagyon aggódom.

2019. máj. 14. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Felszálló fertőzés okozhat vetélést, koraszülést, én antibiotikumot kaptam, nem lett semmi gond.
2019. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem kel aggódnod. Ha kezelve van nem lesz semmi baj. Nekem szinten volt terhesség alatt ,kb kikezeltek rá két hétre újra lett. 38. héten szultem
2019. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Zinnat 500mg-os antibiotikumot kaptam.

2019. máj. 14. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is találtak valami kis baci gynoflor tablettát írt fel a doki. Az első 2 babámmal is kaptam kúpot, csak más fajtát. Ne aggódj használd amit felirat, minden rendben lesz.
2019. máj. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!