Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Parami kérdés: ez pecsételésne...

Parami kérdés: ez pecsételésnek számít, esetleg valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés
4-5 hetes vagyok, már korábban is néhány pisilés után észrevettem a WC papíron egy kis pontnyi piros vért(?). Korábban azt hittem csak a papír színe hibás, mert pont olyan de nem valószínű. Olyan kétszer tapasztaltam ezt a pozitív teszt óta. Most a hüvelyem is furcsán fáj. Nem gondolom, hogy ezzel orvoshoz kéne rohannom, de jól jönne egy kis megnyugtatás!

2019. máj. 14. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Vigyel be hofeher papirzsapit es hasznald azt, sajnos, megnyugtato valaszt nem fogsz kapni erre.


Nalam eddig mind a 4 terhessegnel jelentkezett barna folyas.

4bol 2terhesseg maradt csak meg...

2019. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy progeszteront nézetem, az rendben. A talán vér kb. 1 mm nagyságú.
2019. máj. 14. 13:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Másnak nincs ötlete?
2019. máj. 14. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
A vér sose jelent jót!Én vesztettem el babát(9 hetes volt),pedig egyből mentem a kórházba.Én azt mondom inkább egy felesleges kör minthogy baj legyen.De persze mindenki maga tudja.
2019. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ötletekkel nem leszel előrébb. Nálam vetélés volt de másnál hematoma vagy hajszálér elpattanás vagy hormon vagy bármi más. Felsorolhatunk itt "ötleteket", ebben a szituban viszont érzelmetlen mert attól nem fogod tudni hogy neked melyik áll fent.
2019. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó lányok! Szemügyre vettem a WC papírt és alapból vannak rajta pici piros pöttyök néhány helyen. Szörnyű ez az időszak, eddig végig csak rettegtem. :(
2019. máj. 14. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, engem is szivatott már meg mintás budipapír :))
2019. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is csomószor megszivatott, de terhes még sajna nem voltam. Mindig nézegettem, hogy megjött e... Aztán jót röhögtem magamon.. 😆😁😁😁
2019. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!