Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a fájdalom? Mitől...

Normális ez a fájdalom? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mi fáj. Hosszabb állás után alig tudok leülni és a fájdalmat a jobb oldalamnál érzem kb egy magasságban a fenék vágat kezdődésénél de egy 3-5 cm-re jobbra. Remélem érthetően mondtam el. Az már a csìpőm lenne? Terhesség előtt sokszor előfordult, hogy hosszabb hanyattfekvés után éreztem, hogy kiugrott az a csont és ha lehajoltam akkor ugrott vissza és már nem fájt. Viszont mióta terhes vagyok nem ugrik ki hanem szinte folyamatosan érzem a fájdalmat enyhén. 20 perc séta után már rosszabb lesz a fájdalom. Hanyatt fekvésben csak úgy nem fáj ha nyújtva van a lában. Ha felhúzom a jobb lábamat akkor már nagyon fáj. Illetve ha sokáig állok akkor is nagyon rossz, alig bírok leülni. Azt figyeltem még meg, hogy hoszabb állás után ha leülök nem bírom felemelni a jobb lábam, a balt simán de a jobbot nem. Ha megyek dokihoz így részletesen elmondom neki. Még csak 16+3 hetes vagyok mi lesz később?

2019. máj. 15. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már a 10. héttől voltak ilyen jellegű panaszaim. Kellemetlen, de mindig azzal nyugtatom magam, hogy egy másik embert fogok kipréselni magamból. :)
2019. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!