Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esetleg vagy volt olyan...

Kittina_88 kérdése:

Van esetleg vagy volt olyan kismama, aki a 15-16. hétben is görcsölt?

Figyelt kérdés
15+5 hetes vagyok és menzesz szerű görcseim vannak. Emellett érzem,hogy feszül a hasam,ami mostanában fájdalommal jár. Első baba így nem tudom normális e. Az orvosom nem akar megvizsgálni"fölöslegesen" mert szerinte ezt csak a szallagok nyúlása okozza. Kicsit aggódom,mert lombik babánk van. Lehetséges,hogy az időváltozás miatt van? Mert frontérzékeny vagyok. Okoskodástól kiméljenek,normális válaszokat kérnék olyanoktól akik éreztek hasonlót.

2019. máj. 15. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen, de hol elmúlt, hol visszajött. Nekem azt mondta az orvosom, és a védőnő is, hogy teljesen normális, változik a méh, nyúlnak a szalagok... :)

Persze, ha ne adj isten emellé vérzés, vagy bármi más panasz társul, akkor azonnal doki! De gondolom ezt úgyis tudod :)

Boldog babavárást! :)

26khm

2019. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pihenj többet, emeld a magnézium adagot. És ne rémítsd magad halálra.

Boldog baba várást!

2019. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán okozhatja a front is, nekem is csak akkor keményedik a hasam. Szedj több magnéziumot és pihenj sokat.
2019. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!16 hetes vagyok.Én is érzem ezt a menzi szerű fájdalmat.Növekszik a baba vele együtt a méhed is és nyúlnak a szalagok.Ahogy most jött a hideg többször keményedtem,feszült a poci.Ez volt két napig most jobb.Valóban ha nincs vérzés vagy barnázás akkor nincs gond.Magnézium és sok pihenés.Boldog babavárást 😊
2019. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves és gyors válaszokat.🤗🙂 Beszéltem tegnap este fele az orvosommal és magnéziumot váltottunk és nagyobb adagra.Remélem a görcsök hamar elmúlnak ettől. Megnyugtató,hogy más is érzett hasonlót. Nekem csak olyan ismerőseim vannak akiknél minden rendben volt. :D Sosem volt hányingerük és csak az elején görcsölgettek néha. Ők mindig a frászt hozzák rám,hogy biztos valami nem jó.
2019. máj. 16. 05:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,a te válaszod nyugtatott meg a legjobban. :) Akkor te is érzed a frontot a babával... Remélem gyorsan visszajön a jobb idő és mi sem érezzük tovább a front hatását. Boldog babavárást kívánok! :)
2019. máj. 16. 05:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megnyugodtál és tudtam ebben segíteni! 😊
2019. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!