Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Volna belőle...

Szerintetek? Volna belőle valami gond?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok , de még maradt a Femibion 1 -ből 6 szem tablettám, viszon mostmar Femibion 2 est kellene szedjem,Akkor most a másikat dobjam ki? Jövő hónapban le fog járni, vagy meg szedjen be azt? A dokit el felejtettem meg kérdezni.

2019. máj. 15. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz belőle ha beszeded.
2019. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak vitamin, teljesen mindegy hogyan szeded. Ha nem szednéd az sem számítana.
2019. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szedd be, és csak utána kezd a kettest el
2019. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedd be. :)
2019. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ennyire nem kell ráparázni a terhességre. 14 hetes vagyok, még mindig van az 1-esből, mert épp csak akkor szedem, mikor eszembe jut. Orvos tanácsolta btw.


Eleve csak a gyógyszergyártó profit maximalizálása miatt van 3 féle, h az ilyenek mint te, akár egy fél levelet is kidobjanak, és megvegyék a másikat.

2019. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem vagyok paramami, van már egy lányom a kérdés nem is erről szolt csak nem tudtam hogy lenne a jobb ha be szedném vágy ha kezdenem a 2 el. Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 15. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem be, de simán lehet átfedés a kettő között. Viszont szeretem az ilyen lesajnáló kommenteket... Ha semmit nem jelentenek ezek a vitaminok, akkor hogyan lehetséges, hogy világéletemben vashiányos, vagy közeli volt a vérképem, terhesség alatt viszont kitűnő... ?! (Minden más is jó, és egyébként is igyekszem a táplálkozásomra figyelni...)

Szóval kérdező szedd nyugodtan amelyik jól esik - ha nincs szíved kidobni az egyest, akkor fejezd be nyugodtan a levelet.

2019. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valami világéletedben máshogyan volt és a terhesség alatt hirtelen megváltozik, akkor ahhoz a terhességnek van köze, semmi máshoz. Csak Magyarországon ilyen rohadt nagy divat a vitaminok marékszám zabálása, máshol ezek nélkül is egészséges mindenki.
2019. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Xd az komoly xd szerinted mi a kulonbseg a ketto kozt?????
2019. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!