Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensitol számítva 9hetes...

Mensitol számítva 9hetes vagyok, Pénteken megyek uhra de állandóan ideges vagyok nem érzem hogy itt lenne velem a baba rossz eloerzetem van. Ami furcsa nekem hogy egyáltalán nincs folyasom és nyomásra fáj a méhem. Gond lehet vagy csak én parazom túl?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Aham, van gond. Csak nem a méhedben, hanem a fejedben. Mi a fenének nyomkodod például?
2019. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Képzeld nem én nyomkodtam, hanem mikor az orvos kézzel vizsgált, és mondta is hogy a méhem nem nagyobb a rendesnél. Vicces, hogy az emberek egyből hülyének nézik a másikat.
2019. máj. 15. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Akkor mi a bánazért nem az orvossal beszéled ezt meg?
2019. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
*bánatért
2019. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha nem a kérdésemre akarsz válaszolni akkor minek vagy itt? Akadekoskodni? Én kérdeztem valamit, rendes válaszokat várok nem azt, hogy firtassak, hogy mit és hogyan csinalok. Legyen az én dolgom, jó okom van rá. Neked ehhez semmi közöd, csak választ vártam a kérdésemre. Velemenyekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2019. máj. 15. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Én 7+1 hetes vagyok és majd csak 28-án lesz az első vizsgálatom magánklinikán.

Semmi tünetem nekem se és engem is néha elkap az aggodalom, hogy vajon minden rendben van-e a picivel? Dobog a pici szive? Méhen belül van-e?

De mindig megnyugtat a párom, édesanyám telefonon, és próbálok pozitívan gondolkodni, hogy biztos nincs semmi baj. 🙂

Egyébként mi Spanyolországban élünk, és nem beszéljük még a nyelvet se, angolul kommunikálunk. Úgyhogy ez is egy másik dolog amitől picit tartok, hogy nem fogok mindent érteni... De olvasgatok sokat, és azért is magánklinikára megyek mert ott beszélnek angolul is 🙂


Az hogy fáj a méhednél, szerintem természetes, muven nyúlnak a szalagok, ahogy nő a magzat is. Tudom nem sokat tudtam segíteni, de ne izgulj! 🙂

Próbáld meg lekötni magad, amíg nem lát az orvos! Talán az majd segít. 🙂

2019. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előre soha ne idegeskedj!

Ha gond van és kiderül akkor van csak okod, addig nincs! Ha majd megnyugtat az orvos, hogy minden oké, majd rá jössz mennyire felesleges volt :)

2019. máj. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ünneprontó lenni,de attol hogy az orvos azt mondja minden rendben az nem biztos hogy ugy is van.Én is magánhoz jártam azt mondta minden oké,és mégis elvetéltem.Az ember sajnos nem tud megnyugodni csak ha kibújt már a pici.
2019. máj. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Milyen tapasztalatra vársz? A terhességek egy része rendben van, egy része nem. 5 terhességből én kettőnél elvetéltem. Az egyik vetélés előtt nekem is voltak negatív előérzeteim, a másiknál semmi.


Attól hogy valaki tapasztalt valamit, attól rád nézve ez nulla. A terhesség ugyanis nem ilyen egzakt hogy pl. én a csokitól hízom akkor te is fogsz. Érted? Én vetéltem is. Te vagy fogsz, vagy nem. De természetesen a nem-re nagyobb az esély!

2019. máj. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 khniki ***** válasza:

Én pl. véreztem a terhesség elején, hormonpótlást kellett szednem. Minden uh előtt rettegtem, hogy rendben van-e odabent minden. Már ekkor sokat beszélgettem a kisbabámmal, biztattam, hogy erős, meg tud maradni. Így is lett. :)

22 hkm

2019. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!