Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Hanyinger nalatok mikor mult el?

Meg csak szombaton leszek 7 hetes, de mar 2 hete kinoz. Nem tudok hanyni, pedig lehet megkonnyebbulnek. Gyomberteat ittam eddig, de megundorodtam ettol is

máj. 16. 09:37  Privát üzenet  

A válaszok

Szia.

6.héttől 11.hétig pocsékul voltam. Émelygés, hányinger. Hányni csak ugy tudtam, ha segitettem magamon. Ez is csak 2szer fordult elő. Aztán mintha elvágták volna, elmúlt. Most már rettenetes étvágyam van.. Hiztam is.

Amugy ajánlom a Salvus vizet, nekem az segitett abban az időszakban.

17hkm

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 16. 09:51 Privát üzenet
Egyikkel sem volt.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 16. 09:54 Privát üzenet
14 hétig volt hányingerem.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 16. 12:20 Privát üzenet
Egyáltalán nem múlt el. Az egész terhességemet végigkísérte a hányinger-hányás kisebb-nagyobb szünetekkel.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 16. 18:12 Privát üzenet
Elsővel hányinger 8-12 hét között volt. Most 5 hetes vagyok a másodikkal, mar most hányingerem van, nem tudom mi lesz később.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 17. 06:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ikres anyukak, ti hanytatok a terhesseg elejen?
Volt valakinek oly a hogy visszatért a terhességi hányinger az utolsó trimben?
Nalatok hany hetesen kezdodott a hanyinger? Ha 7 hetesen meg csak max. Minimalis hanyinger van neha, akkor lehet, hogy ennyivel meguszom?
Holnap leszek kereken 5 hetes, ma egesz nap olyan hanyingerem volt, h majdnem 3x ki kellett mennem, de sikerult visszatartani, ez meg nem korai a terhesseg miatt? Mikor...
A fogamzasgatlo abbahagyasa milyen cikluszavart okozott nalatok? Allando megjon erzes, hanyinger hasfajas?
7 hkm ker segitseget toletek, allando hanyingerrel kuzdok nem birok enni se reggel sem napkozben kicsit el vagyok keseredve, pedig nekem nem artott volna ha egy kicsit meghizom...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!