Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyinger nalatok mikor mult el?

Hanyinger nalatok mikor mult el?

Figyelt kérdés
Meg csak szombaton leszek 7 hetes, de mar 2 hete kinoz. Nem tudok hanyni, pedig lehet megkonnyebbulnek. Gyomberteat ittam eddig, de megundorodtam ettol is
2019. máj. 16. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

6.héttől 11.hétig pocsékul voltam. Émelygés, hányinger. Hányni csak ugy tudtam, ha segitettem magamon. Ez is csak 2szer fordult elő. Aztán mintha elvágták volna, elmúlt. Most már rettenetes étvágyam van.. Hiztam is.

Amugy ajánlom a Salvus vizet, nekem az segitett abban az időszakban.

17hkm

2019. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt.
2019. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hétig volt hányingerem.
2019. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem múlt el. Az egész terhességemet végigkísérte a hányinger-hányás kisebb-nagyobb szünetekkel.
2019. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsővel hányinger 8-12 hét között volt. Most 5 hetes vagyok a másodikkal, mar most hányingerem van, nem tudom mi lesz később.
2019. máj. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél a 16. hétig volt 0-24 hányingerem, viszont én se hánytam egyszer sem. Pont úgy voltam, mint te, hogy úgy éreztem, jobb lenne hányni, hátha megkönnyebbülnék. Nagyon rossz volt, de egyik napról a másikra elmúlt. Kirartás!
2019. máj. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!