Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haromhonapos es ot napos...

Haromhonapos es ot napos terhes vagyok. Nagyon faj a fejem. Mitcsinaljak. Es meg mindig chripkas vagyok sokat pisilek. Csak Paracetamol tabblettam van, azis segit?

Figyelt kérdés
Es mit jelent ha neha szurkal a hasam aljaba kicsit faj.Ez rossz?
2008. nov. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

En a terhesseg elott is fejfajos voltam, akkor kapkodtam a bogyokat, hogy elmuljon. Ha akkor tudtam volna, hogy a Coca-Cola is segit... Szoval nekem ez jott be, de csak akkor mukodik, ha meg nem faj iszonyatosan.

Mi az a "chripkas"?

Az meg nem baj, hogy szurkal a hasad aljaban, azert van, mert tagul a mehed. Jo babavarast!!

2008. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Paracetamolt nyugodtan beveheted.Az én orvosom Panadolt ajánlott fejfájásra,ami szintén Paracetamol származék.De mint az elözö én sem tudom mi az a chripkás.Elirtad?Vagy megfázást jelent.A terhesség miatt is pisilhetsz sokat,de felfázás miatt is.Ha felvagy fázva,fordulj orvoshoz,ahoz a Paracetamol nem elég.
2008. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az orvosm azt mondta, hogy ha fáj a fejem vagy görcsöl a hasam akkor szedjek panalgorint. Én is csak akkor ettem be ha már elviselhetetlen volt a fejfájás.
2008. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!