Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 2 hete késik több...

Lassan 2 hete késik több teszt is negatív. Terhességről lehet szó? Vagy más állhat mögötte?

Figyelt kérdés

Legutóbbi menstruációm ápr.16.án ért véget párommal 21.én voltunk együtt. Most máj. 5.én kellett volna megjönnie vasárnap lesz 2hete hogy késik.

Csináltam több tesztet is több fajtát, márkájút.

Mindegyik negativ.

Korai lett volna a tesztelés?

Nem voltam beteg, antibiotikumot nem szedtem, nem ettem illetve ittam olyat ami kitolhatná.

Általában pontosan jön meg esetleg 1-2nap csúszással de ennyi időt még sosem maradt ki.

Dokihoz menni fogok csak éppen "nyaralni" van és ragaszkodom a saját orvosomhoz.

Lesz vizsgám picit izgulok de nem annyira arra gondoltam talán emiatt is lehet.

Valakivel volt már ilyen? Mi lett a vége?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 16. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már bármelyik teszt bármelyik napszakban kimutatná a terhességet. Késni meg bármitől késhet vagy éppen maradhat ki.
2019. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ápr 16-án végetért és 5-én kellett volna megjönnie???
2019. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen

24-25. Napra szokott mikor hogy

2019. máj. 16. 19:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor ilyen sokára jött meg, mindíg cisztám volt, és az okozta. Később megjött de fájdalmas és kevés is volt. Remélem azért neked nem ez a gond.
2019. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát én is remelem.

Nem fordult elo ez maskor

A cisztaval mit lehet kezdeni?

2019. máj. 16. 19:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid ciklussal amúgy sem sok esély van
2019. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A ciszta hormontornaval (Aviva torna, es cukros, lisztes etelekre valo dietazassal tuntetheto el, nekem legalabbis ezekkel sikerult tobbet is). De ket het keses siman elofordulhat, nalam januarban volt ez, mar orultunk, hogy na tuti jon a baba, pedig az osszes teszt negativ volt, es szinte pont ket het kesesnel meg is jott. Aztan februarban lattam eloszor pozitiv ovulacios tesztet, marmint olyat, amilyet en csinaltam :D Es mar ra a 10. napra halvany pozitiv lett a teszt. Szoval, ha baba van, akkor azt azert a legtobb esetben ket hetes kesesnel joval hamarabb mutatja a teszt. Dokut mindenkepp erdemes felkeresni.
2019. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsot.

Majd az orvos megmondja ha addig esetleg nem jon meg..

Arra is gondoltam hogy a rovid ciklus miatt nem termelodik eleg hcg meg es korai volt a teszteles tekintve hogy "nem reg" voltunk egyutt.

De lehet ez igy hulyeseg.

2019. máj. 16. 21:04
 9/17 anonim válasza:
Nálam is ez volt,hogy nem akart megjönni. A doki korai terhességre gyanakszik😊
2019. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen bajjal mentem orvoshoz, hogy nem akart megjonni, teszt negativ volt. KaptammDuphatont, hogy meginditsa, elkuldott vervetelre. Mikor megyek az eredmenyekkel, mondom, hogy nem jott meg gyogyszerrel sem.

Menzesz szerint 9 hetes kellene legyek, uh 6 hetes terhesseget mutatott gyonyoru szivhanggal :) 2 hetes kesesnel meg semmi sem latszott

2019. máj. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!