Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltak tüneteim, ma...

Tegnap voltak tüneteim, ma nem érzem magam terhesnek. Normális ez 5 hetesen?

Figyelt kérdés
Örültem, hogy végre fájnak a melleim, émelygek. Ma csak folyásom van, tök jó minden. Elég sokat idegeskedem mostanában családi dolgokon. :(

2019. máj. 17. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
5 hetesen nincs tünet, ami egyértelműen terhességre ad okot.
2019. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Amióta a hcg termelődik lehet terhességi tünet 1-es.

De nem törvényszerű, hogy lesz tőle tünet kedves kérdező!

2019. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
6. hetet töltöttük. Egyik nap émelygek, másik nap hányok, harmadik nap kicsattanok az energiatól, negyedik nap a hasam fáj, ötödik nap csak pihennék. Szóval nagyon változó :)
2019. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is így érzem magam.. te hány napos vagy ?
2019. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Április 10-én volt az utolsó menzeszem. 5 hetesnek számoltam magam, de most egy kalkulátor azt írta, hogy a 6. hetet töltöm. Napokat nem tudok. Első baba lesz, úgyhogy teljes a zűrzavar a fejemben.
2019. máj. 17. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
9+4 vagyok ma, és kb az első teszt óta amit 4 hetesen csináltam váltakoznak a tünetek. Egyik nap hulla fáradt vagyok, másik nap fejen pörögnék az energiától. 😂🤷‍♀️
2019. máj. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!