Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, rosszul...

7 hetes vagyok, rosszul vagyok az illatoktol, a kolleganom pedig ipari mennyisegu parfumot szor magara. Szolnom kellene neki?

Figyelt kérdés
Eddig is zavart, de most terhes vagyok es rosszul vagyok minden szagtol, tisztalkodni is csak illatmentes kezmuves szappannal tudok. Tudom, hogy nem korulottem forog a vilag, nem varhatom el, hogy senki ne hasznaljon parfumot korulottem csak mert terhes vagyok, de ez a kolegina epp mellettem ul es tenyleg mindig agyon van parfumozve. Celozgattam mar ra tobbszor, hogy ez sok, de nem vette a lapot. Mit szolnal a helyemben?
2019. máj. 17. 09:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom milyen viszonyban vagytok.


Én meg tudtam volna beszélni a kollégámmal.

De nekem nem volt rá szükségem

2019. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha szólsz neki, biztos megsértődik és akkor nem az illata fog zavarni.
2019. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
Ha nem gond szàmodra, hogy onnantól mindenki tudni fogja, h babàt vàrsz, akkor egész nyugodtan mondd el neki őszintén, hogy miért kéred. Ha jóindulatú- és feltételezzük, hogy az - akkor leàll vele pàr hétig. Ez nem azt jelenti, h körülötted forog a vilàg, ne aggódj. Ez egy kérés, amit normàlis közösségben egyik ember a màsikért megtesz.
2019. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Nyugodtan szólj. Egyáltalán nem normális, ha valaki literszámra locsolja magára a parfümöt. Nem attól lesz ápolt valaki. Természetesen kedvesen, nyugodtan kérd meg.

Ha bunkózik, akkor nem szólnék többet. De én ilyen esetben biztosan előbb-utóbb elhánytam volna magam (nem szándékosan, de ha egyszer rosszul vagyok valamitől, akkor az előfordulhat), lehet, hogy a látványtól észbe kapna, hogy nem kényeskedésről van szó.

Én nem terhesen sem bírom elviselni, sajnos irritálnak az erős szagok.

2019. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Hat nem tudom, én mondjuk nem állnék le a parfüm használattal azért, mert a kolléganőm nem bírja az illatát. Majd én eldöntöm, hogy akarok e parfümöt használni, milyet és mennyit teszek magamra.
2019. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

8-as

Ez engem annyira megdöbbent



😱



Valószínűleg én voltam nagyon sokat közösségben.. Megtanultam alkalmazkodni és megszoktam, hogy rám is tekintettel vannak.


:/



Pl. ha szorosan együtt dolgozom valakivel biztos nem fogok hagymát, vagy olajos halat enni előtte


A túlzott parfűm használat ugyanez.



Kérdező:

Nyilván nem azt mondanám hogy te mucika döntöd magadra parfűmöt és hányingerem van


Hanem elmondanám hogy terhes vagy nagyon érzékeny a szagokra

megkérheted,hogy egy ideig mérsékelje a parfűm használatát, mivel minden erősebb szag/ illat irtitál...mert ha nem, akkor sajnos nem tudsz dolgozni ( àllandó hányingerrel nem is lehet)

Akkor több munka marad neki

2019. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha engem kérnél meg figyelembe venném,mert van bennem empátia.Ettől még nem gondolnám azt hogy körülötted forog a világ,es jo lenne ha hatékonyan tudnánk dolgozni nem úgy hogy az egyik majd elhányja magát.Ha már ugye ne menjen ezzel táppénzre mert akkor meg csaló... egyesek szerint.

Kedves kérdező,nem szégyellef magad,hogy rosszul mersz lenni?

Én a múltkor megkértem a férjem legyen szíves ne a házban parfümözzön... remélem nem hagy el emiatt.

2019. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

9!


Engem az döbbent meg, hohy egy felnőtt ember elvárja, hogy körülötte forogjon a világ. Az agyon van parfümözve igencsak relatív. Nyilvan nem all mellette reggelente a kerdezo, nem latja hohy mennyit tesz magára. Simán lehet, hogy ket cseppet használ, de mivel kerdezonk nem szereti az adott illatot, neki az is sok. Igen jól tudom alkalmazkodni, vendéglátásban dolgoztam 20 évig, úgyhogy nagyon jól megtanultam, de a személyes higiénia kérdése nem alkalmazkodasi terület. Nem izzadtságtól bűzlik a kolléganő, hogy szólni kelljen érte. A leírásból amúgy inkább a kerdezo lesz az, aki fele megjegyzést tesznek majd az illatmentes szappan miatt, amikor majd az ő testenek kipárolgása lesz zavaró, a deo és a parfüm hiánya miatt

2019. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

"Engem az döbbent meg, hohy egy felnőtt ember elvárja, hogy körülötte forogjon a világ"


Ez éppúgy igaz rád is, aki pont telibeszrja, hogy mást meg zavar az általa használt illat...

2019. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Vannak olyan parfumok, amikbőp elég egyetlen fújás, és olyan, mintha egy egész parfumgyárat magára boeítana az illető.

Mindazonáltql az, hogy a kérdező mem szereti az adott illatot, nem jogosítja fel arra, hogy szoljon a kolleganőjének, hogy ne parfumözzön, csak azért mert terhes és nem birja elviselni. De ez az állapot elmúlik, és ott marad a rossz szájiz, mert ő azt gondolja, h körülötte forog a világ.

Megkérheted kérdező, de ő nem köteles ennek a kerésednek eleget tenni, mert ő csak a kolléganöd, nem a párod vagy tesód, vagy barátnőd.

2019. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!