Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ment el bennem a barátom...

Nem ment el bennem a barátom de félek hogy terhes vagyok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem ment bennem, még nem kéne megjönnie, csak 2 hét múlva. Lehet hogy bemesélem csak magamnak, de tegnap óta ég a gyomrom. Lehet hogy valami étel miatt de neten azt olvastam hogy ez is az egyik jele.

Kicsit nott a hüvelyváladékom, de velem szokott ilyen lenni. Igazából csak félek hogy terhes vagyok. Szerintetek lehetek vagy csak bemesélem magamnak mert tartok ettől?

Továbbá fáj ott lent is a hasam.. segitsetek



2019. máj. 17. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
A baba egyik összetevője a sperma... Ha ez nincs, akkor baba sincs. Vagy szerinted ha nem ment el benned mi a szent istentől lehetnél terhes?
2019. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
a gyomorégés nem ide tartozik. De ha nem védekeztetek, akkor lehet, mert a megszakított közösülés nem védekezés. Ahhoz nagyon nagy önuralom és önfegyelem kell a férfi részéről, és csak nagyon összeszokott pároknál működik valamennyire.
2019. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Jelenleg nem tudsz mit tenni. Az aktus után két héttel csinálj egy terhességi tesztet, legközelebb pedig védekezzetek!
2019. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés nélkül szexeltetek? Igen. Terhes lehetsz? Igen.

Tüneteket viszont 2 héttel a menstruáció várható időpontja előtt nem érezhetsz, azt csak bemeséled magadnak.

2019. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján pont most vagy a termékeny időszakban, így most (meg soha ha nem akartok gyereket) ne szexeljetek védekezés nélkül.
2019. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Előváladéktól csak akkor lehetsz terhes ha egyszer előtte már elélvezett és nem ment el pisilni egyébként nem, olvass utána DE ettől függetlenül a megszakítás NEM védekezés. Gondolom tini vagy. Könyörgöm vegyetek gumit vagy tabit. Ha nincs rá pénz ülj le anyukáddal beszélni. Szerintem szívesen kifizeti inkább minthogy elé állj azzal, hogy “anya terhes vagyok mert basztunk a védekezésre” Ne akarj egy abortuszt az életedbe! Ha ennyire felelőtlenek vagytok ne szexeljetek!! A kérdésedre válaszolva elég kicsi az esélye, hogy teherbe estél, főleg, hogy ahogy az előttem szóló is jelezte most lehetsz termékeny. Ne stresszelj rá mert akkor meg azért nem fog megjönni aztán megint feleslegesen idegeskedsz.
2019. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Teszteltem, negativ:)
2019. máj. 19. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Éljen! MINDIG-MINDIG védekezzetek gumival, amíg nem jön el a pillanat, hogy nem baj, ha gyerek lesz. Sokkal nyugisabb leszel,a "hasad sem fog fájni" mert nyugisabb vagy.
2019. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A védekezés nélküli szexből előbb vagy utóbb baba lesz


(Nem rossz indulat)

2019. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mostmar tenyleg elmegyek orvoshoz egy fogamzasgatlot feliratni
2019. máj. 20. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!