Terhességi cukor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Terhességi cukrom van. Lassan 3 hete dietazok első héten tökéletes értékeim voltak utána antibiotikumot szedtem az alatt borult minden (benne is volt a betegtájékoztatóban h sajnos emeli az értékeket) két napja nem szedem meg is minden értékem magas... Meddig befolyásolhatja szerintetek?

2019. máj. 17. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Diabetikushoz jársz? Vagy kontroll alatt tart valaki? Aki felirta a gyógyszert tudta hogy gdm-es vagy? Ezt jó lenne az orvosodnak jelezni.
2019. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban adtak tüdőérlelőt és ott szóltak, hogy ne ijedjek meg, de attól fel fog menni a cukrom. Volt még 12 körül is a cukrom. Azt mondták, egyek úgy ahogy előtte és ne foglalkozzak vele. Utána még kellett pár nap mire helyreállt megint.
2019. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen járok kéthetente kell menni... Es aki felirata is tudtodd róla.😔 Nagyon stresszel a dolog nem szeretnék inzulint.
2019. máj. 17. 15:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudott*felírta*
2019. máj. 17. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod az inzulinnal?
2019. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alapjáraton semmi. Csak nem szeretném ha azért adnak mert most x ideig megemelte az ertetekeket az antibio. 🙃Szóval mondhatni feleslegesen.
2019. máj. 18. 08:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány gr ch digétán vagy? Mekkora értékeket mérsz most?


Nekem 1 hónap diéta után sem maradt mindig 7,8 alatt igy 1 hónap után azt mondta az orvosom hogy ha 3 napon keresztül ugyanabban a napszakban ( reggel,délben vagy este) 7,8 felettit mérek akkor ott kell már inzulin.

2019. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
160 ch. Változó. 8,6 volt a legmagasabb. De remélem tényleg csak az antibiotikum csinálja.
2019. máj. 20. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!