Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Tesztelhetek már?

Lehetek terhes? Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Meg 1 hetem van a nem vártig. 1 hete hányingerem van, görcsöl a hasam mint mensi előtt és fájnak és érzékenyek a melleim is. Szerintetek korai lenne még tesztelnem? És ha nem akkor vajon számít meg ennél hogy reggeli teszt legyen vagy ha kimutatja akkor kimutatja este is? Előre is kőszönöm.

2019. máj. 17. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát a peteéréstől számított kb. 10. napra fejeződik be a beágyazódás, onnantól termelődik a hcg, teljesen fölösleges most tesztelned. Ha majd tesztelsz, reggeli vizeletből tedd.
2019. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várd ki ezt a kis időt és reggel tesztelj.
2019. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hamar ez még simán lehet mensi előtti tünet. Várd meg hogy késsen különben nagy csalódás érhet
2019. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 1 hete vagy rosszul, plusz még 1 heted van mensiig. Garantáltan nem vagy terhes!
2019. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont 1 hete csináltam már tesztet mert egész héten rosszul voltam és előtte is volt már néha. Sőt a legutolsó menstruáciom is alig alig volt meg. Nem volt normális. Ezért gondoltam.
2019. máj. 17. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De amit 1 hete csináltál,gondolom negatív volt,szóval valószínű nem voltál még terhes.Most pedig várd ki míg késik...előbb felesleges tesztelni.
2019. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ilyenkor alig akar eltelni az a kicsi idő a nem vártig :) Biztos sokan mondták már előttem is, hogy a terhességi tüneteket a hcg hormon produkálja, ami csak a sikeres beágyazódás után kezd el termelődni. Ezt egy teszt 3-4 nappal, de inkább 1-2 nappal a nem várt előtt mutatja ki legkorábban. Mivel negatív volt a teszted (nagyon lehetetlen időben teszteltél, ciklus felénél? ) nem a hcg okozta a tüneteidet, szóval nem vagy terhes. Tesztelni - bármilyen nehéz is kivárni - az elmaradt menszi napjától érdemes.
2019. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!