Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, túlparázom?

Mi a véleményetek, túlparázom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Június végére vagyok kiírva, mostanában egyre többször érzem a jóslókat, mégjobban beindult a fészekrakó pörgés, mindent elkészítettem, valahogy azt súgja a szívem hogy előbb fog jönni a babánk. Első gyerek, úgyhogy minden új, izgulok is rendesen. A férjemmel nagyon bulizósak voltunk, nagy baráti társasággal, sokatjartunk el, mióta terhes vagyok, nagyon rendes volt, visszafogta magát, szinte el se jár itthonról. Viszont hozzank jönnek a barátaink, az ő cimborái is, és van hogy rendesen felöntenek a garatra. Mostanában elkezdtem félni, mi van ha egy ilyen iszákos estén jndul be a szülés, az egy dolog h taxit is tudunk hívni, nem kell feltétlen vezessen, de kifejezetten apás szülést tervezünk, majd részegen jön velem a vajúdóba? Szerintetek butaság ezen gindolkoznu, vagy beszélnétek a helyemben vele erről? Van hasonló tapasztalatotok?


2019. máj. 17. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem, nem indok nélkül félsz! Ebben megerősíthetlek.


Vannak szenvedélybetegek (az alkoholizmus nem gyerekjáték!) részére leszoktató programok.


Úgy emlékszem, hogy vagy a katolikus karitász, vagy a Magyar Máltai Szeretetszolgálat foglalkozik a leginkább a témával.


Ui: keress rájuk az interneten! (Boldog babavárást, könnyű szülést kívánok!)

2019. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Milyen surun jonnek? Mostmar amugy igencsak ideje lenne leallniuk, mert ha most nem teszik, majd hallgathatod az ocsmany reszeg hoborgest a babaszobabol... ferjed fogja vissza magat, es novesszen tokot es mondja meg a cimboraknak h viszlat.
2019. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem alkesz aza apuka, héééé! Azért, mert néha barátokkal iszogat. Mi is ilyenek voltunk, sokat buliztunk. Megértem, hogy aggódsz, szerintem ezt beszéljétek meg, hogy neked most biztonságra van szükséged, akkor vagy nyugodt, ha tudod, bármikor autóba ülhettek. Nyilván a párod is próbálja kihaverozni magát egy időre, ő is izgul, hiszen apa lesz, ami nagy változás. Én is június végére voltam kiírva, július 1. Semmelweis nap, akkor csak ügyelet van 😁

Minden jót Nektek!

2019. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Ittasan semmiféle vajudoba nem fogjak ot beengedni, ugye ezt te sem gondoltad komolyan ?!?! ... ezt hidd el ! Szépen haza fogjak küldeni hogy jozanodjon ki ! Aztán menjen vissza másnap ! Te meg szépen akkor megszulsz nélküle !

Erről max tehetsz neki említést hogy piasan Tuti nem lehet ott a gyereke születésénél úgy ahogy tervezitek !


Egyébként meg lassan tényleg at kene állni egy másfajta eletvitelre persze nem azt mondom hogy ne éljetek társasági életet , de lassan kene csökkenteni ezeknek a számát, és ezt a parodnak el kell fogadni, mert elmondom neked hogy ha meg lesz a pici a hátad közepére nek fogod kívánni a piazos vendég sereget főleg ott a ti lakasotokban! És ebből bizony akar meg konfliktus is alakulhat ki köztetek , hiszen te leszel tok kimerült fizikálisan és lelkileg is bizony ! Főleg ha nem lesz egyszerű a babaddal!


Szóval a válaszom igen beszélj vele , ne csak a szulesrol , hanem az utána levő időről ami igen nagy megpróbáltatás mindenkinek - Neked és Neki is !

2019. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz 🙂 Holnap azt hiszem beszélgetek vele erről
2019. máj. 17. 23:11
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Jó kis apajelölt,ilyennek biztos nem szülnék.
2019. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Attól még hogy havonta efy két alkalommal atjonnek a barátok és bogracsozas kozben iszogatnak, miert lesz vki rossz apajelölt?? A kérdésem csupan arra szólt hogy most amikor elindulhat a baba lassan bármikor....
2019. máj. 18. 06:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések...Istenem.Ritkítsátok a bulizgatást.Ideje lenne nem gondolod?Vagy ha a baba ott lesz akkor is kocsma lesz a lakásotokbol??
2019. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És még mennyi mindenről le kell majd mondanotok... Rengeteg változás lesz majd az életetekben, de ne agódjatok,menet közben ti is rájöttök. Ez az iszogatás is ilyen. Eddig nem merült fel hogy ritkitani kell, de most igen. Nálunk az utolsó hónapban nem ivott már semmit sem a férjem semmilyen összejövetelen.
2019. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Jesszus.🤦‍♀️ Megjött a sok unalmas életű, mintamami. Már bocs. Beszélgess vele a félelmeidről, ebben a szakaszban tök természetes. :) Attól mert valaki mer élni a gyermeknevelés mellett és néha napján kicsit kiengedi a gőzt, még nem lesz rossz apa és társ. A kicsi születésével ez úgyis változni fog 🙂 De utána sem muszáj ám teljesen beszürkült életet élni, ha már picit nagyobb.
2019. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!