Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iqos terhesen? Sikerül elhagynom?

Iqos terhesen? Sikerül elhagynom?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy terhes vagyok, napi 1,5 két doboz cigit szívtam eddig. Megpróbáltam letenni, eddig sajnos a legjobb eredemenyem napi 3 szál :( rosszul vagyok az elvonási tünetektől, de mindenképp szeretném letenni.

Iqost használnék addig ameddig teljesen sikerül elhagynom?


2019. máj. 18. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

6 éven át dohányoztam, párom 2,5 évig. Megbeszéltük, hogy októbertől elkezdünk próbálkozni, hogy család lehessünk.

Szeptember 3-ától nem szívtunk egyetlen egy szálat sem. Igaz, 1 hónapig ilyen folyadékos e cigit szívtunk,aminek a mellékterméke vízgőzös füstként távozott, amikor kifujtuk, majd azzal is felhagytunk.

Igazából meg sefordul a fejünkben hogy hiányzik nekünk és ráadásul mi okkal is hagytuk abba, tudatosan.

Minden fejben dől el!

2019. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
En fokozatosan hagytam el, szintén terhesen. En is kb 20 eves cigis múltat tudhatok magam mogott. En is boven elszivtam a terhesseg elott a masfel dobozt. Igazat kell adjak az előttem szolonak, minden fejben dol el. Ha mar eljutottal 3szalig, johet a 2 az 1 es a vege. Mellesleg akkor mar inkabb a sima cigibol napi 1-3szal mint az.. De leginkabb semmi, hidd el megeri.
2019. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Igazából simán el lehet hagyni ha az ember babát vár. Ugyanis minden szál előtt fel kell tenni a kérdést: elszívom ezt és lesz 2 perc élvezetem és közben mérgezem a babámat, vagy nem teszem inkább ezt vele?

Aki konkrétan erre a kérdésre azt választja, hogy "cseszek én a babára, a lényeg a 2 perc élvezetem" az nem is érdemel gyereket. A világ legegyszerűbb dolga ezt eldönteni.

Ezért nincs is szükség semmi leszokós placebóra.

2019. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
10 évig dohányoztam és amikor nem tervezetten terhes lettem azonnal ahogy megtudtam nem gyújtottam rá többet. Előtte szerintem legalább 3 leszokási kísérletem fulladt kudarcba de akkor nem, egyik napról a másikra elhagytam és nagyon büszke voltam magamra. Tényleg minden fejben dől el, hidd el menni fog neked is! (az iqos egyébként több ismerősömnek sem jött be akik azzal próbálták a cigit kiváltani)
2019. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Probald ugy, hogy beleszivsz kettot es eloltod, hatha...

En annyira szerencses vagyok, hogy amint terhes lettem, megutaltam a cigifust szagat is :)

2019. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Napi 3l viz segit tisztitani


Nap 3 szal az jo eredmeny

Hajra ! Igy tovabb !

2019. máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg azt mondták anno hogy nem is szabad egyből letenni mert az károsabb (védőnő mondta, ha ő hülyeséget beszélt akkor én is) de nekem ment, napról napra egyre kevesebbet, nekem inkább mint megszokás hiányzott, pl ha vártam a buszt, reggeli kávé után, szeretkezés után stb. Szóval nekem nem voltak elvonási tüneteim, csupán védőnő nyomására csináltam ezt a napról napra kevesebb dolgot.
2019. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!