Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tölti itt valaki jövőhèten a...

Tölti itt valaki jövőhèten a 14. hetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Gondoltam beszèlgethetnènk akinek van kedve :)

Hogy vagytok? Miket tapasztaltok? Mit èreztek? Elmùltak a rosszullètek?



2019. máj. 19. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A 15.-et toltottem ma. A 12. heten radikalisan alabbhagyott a rosszulet, majd neha visszajon meg azota is, pl. ma reggel is, vagy foleg ejszaka. Mar azt hittem, erzem a babat mozogni (masodik baba, az elsot 15 hetesen ereztem eloszor), de aztan rajottem, hogy ez most csak haskemenyedes meg, hat megint jo koran kezdodik. A hasam mar akkora, mint az elsovel kb. 24 hetesen, kilora eddig lement 2, es mostanra visszajott 3, ugyhogy plusz 1-nel tartok. A nemet nem szeretnem tudni.

A rosszulletek az elsonel a 14. heten multak el.


Meselj te is:)

2019. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Remélem nem gond hogy csatlakozom.

Én 17+1 hkm vagyok.

2019. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 14 et :)
2019. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) ès ti hogy vagytok? Nekünk első baba lesz ès jövőhèten töltöm a 14.hetet. a rosszullètek csak pàr napja mùltak el....pont amikor vitamint vàltottam,nemtudom van e összefüggès :) viszont a hùst nemtudom megenni :/ èdessèg viszont megy bàrmikor amiből visszàbb kell vennem :)
2019. máj. 20. 02:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

16 hó sikertelenség, 1 vetélés után várandós vagyok. 😊😊😍😍

Nekem 6-11.ig hétig tartott a rosszullét. Jó ideg se húst, se a felvágottat, szalámit nem tudtam megenni.

Most viszont már mindent! 56ról 53ra fogytam az elején, most meg már 60 vagyok.

Az elején sósat ettem, chipseket.

Most mar azok nem igen kellenek, inkább az édesség.

Végre élvezhetem hogy babát várok. Az integrált teszt is alacsony kockázatú lett, szoval minden a legjobb.

Várom a fiamat, aki ugy néz ki a Dominik nevet kapja.

A 17+2hkm vagyok. 😊😊

2019. máj. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi most léptünk a 14+1 hétbe ,a rosszulléteket nem bánnám ha végre elfelejthetném, de nem úgy néz ki hogy el akar múlni:/ ..már van 1 kislányom aki 15 hós vele nem voltam ilyen rosszul :)) szerencsére, most a rosszullét, a fáradság,és az éhínség is kínoz:)) meg nem tudjuk hogy fiú e vágy kislány de valamiért én első perctől kezdve az volt az érzésem hogy lány:))) férjem persze fiút akar :) kellemes babavárást mindenkinek :)
2019. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!