Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot okozna ha az Elevit...

Kitty29 kérdése:

Gondot okozna ha az Elevit complex 2 szednék a terhesseg elejen? Lehurrogók kiméljetek csak információt szeretnék tudni

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak vitamin...
2019. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom ezt a választ szeretnéd hallani.
2019. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondot nem okoz, csak nincs benne annyi folsav/folat, amennyit jvasolnak az elso trimeszterben, illetve teherbeeses elott.

Folsavra (vagy folatra, ami jobb) fileg a 12. hetig es a teherbeeses elott van szukseg, napi 800 mikrogramm az ajanlott ilyenkor.

A 2-es terhesvitaminokban pedig 400 korul szokott lenni, mert a 12. hettol mar az is eleg.

Szoval ha kovetni akarod az ajanlast, akkor is szedheted a kettest, max szedj hozza pluszban folsavat, vagy folatot, 400 mikrogramm korul.

2019. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. máj. 19. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
És nincs benne kalcium, azt külön kellene pótolnod. De miért nem veszel helyette 1-est?
2019. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a hasznos tanácsokat tippeket!Nem tudom hogy kiváncsiak vagytok e a mi babapeojektünkre de elmesélném!


Tavaly ismerkedtünk meg a párommal és immár fél éve hogy együtt vagyunk.Mind a ketten rossz kapcsolatban éltünk majd a sok csalodások sorozata után feladni véltük hogy mi boldog társra talalhatunk és egy borongós esős napon találkoztunk 😊 Szerelem volt első látásra.Ahohy teltek a hetek hónapok fokozatos akadályok tömkelege akart minket szétválasztani de harcoltunk!Január óta próbalkoztunk a babával de sikertelenül🙁😢.Áprilisban párom hasi fájdalmakra panaszkodva elment magándokihoz mert a hazi orvos csak annyit mondot hogy reflux miatt de parom nem nyugodott bele így derült ki a mellékhere gyulladás.Feladtuk mind a ketten hogy valaha lehet közös babánk 😢 és arra lettünk figyelmesek hogy nem jött meg volt hogy egy honapban 2x jött meg volt hogy nem jött meg.20i napon tesztet csináltam ami pozítiv lett nem tudtam elhinni örömkönnyeket hullajtottam majd páromnak annyit irtam Gratulálok szerelmem apuka leszel!Tegnapi nap derült ki hogy 5 hetes terhes vagyok 😍 ő a mi csodánk egy ajándék 😊

2019. máj. 23. 05:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Meresz vagy fel utan gyereketvallalni ...
2019. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent azt hogy veszélyeztetett terhesség típus 3?
2019. jún. 8. 07:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésre reagálnék. Miért, miért, miért itt kérdezel meg ilyet?!

Miért nem az orvostól, aki ezt megállapítja?????

2019. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!