Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is stresszeltek, ha szunnek...

Ti is stresszeltek, ha szunnek a terhestunetek?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap rosszul voltam (nem hanytam meg sosem, csak emelyegtem es undorodtam egyes szagoktol), ma reggel viszont nem ereztem semmit. Se feszulo has, se cicifajas, se etelundor; rogton aggodni kezdtem, hogy nehogy valami baj legyen. 7 hetes vagyok most, volt egy vetelrsem a tavaly, talan ezert...
2019. máj. 20. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál ugyanígy aggódtam mikor egy nap nem fájt a hasam. Most 8hetes vagyok es egyik nap türhető, másik nap egyáltalán semmi tünetem nincs. Változó. Egyáltalán nem törvényszerű hogy minden nap legyen terhestünet, szerintem ne aggódj. Azt szoktam mondani aggódj ha már baj van, előtte feleslegesen ne! De nem lesz baj.
2019. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem volt semmilyen tünetem. Nagyon örültem neki. 😊
2019. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Atina2018 ***** válasza:
51%
Nekem is ingadozóak voltak a tünetek és mellé még be is szoktam görcsölni, mondtam a nődokinak, írt is fel utrogestan-t a biztonság kedvéért (egy vetélésem már volt). Most így vannak tünetek rendesen 🤮, émelygés, étvágytalanság és rengeteg a savam.
2019. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elején én is megijedtem, aztán rájöttem, hogy inkább örülni kéne ha végre van pár jó órám. Ilyenkor gyorsan elintézek amit tudok. Amúgy voltál pár orvosnál? Ha egyszer már ver a kis szíve, akkor nem lehet gond,csak ha beteg a baba. Csak úgy ők nélkül nincs vetélés. Ezzel nyugtasd magad.
2019. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, voltam orvosnal, akkor 6+2 hetesnek mutatta az uh, szepen ver a pici szive :) vissza kell mennem 2 het mulva, hogy biztosak legyunk benne, hogy normalisan no.

Amugy estere visszajott a rosszullet is megketszerezodve, ugyhogy "megnyugodhattam" :))

2019. máj. 21. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!