Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti depresszió....

Zsikee26 kérdése:

Terhesség alatti depresszió. Ti szedtek rá gyógyszert?

Figyelt kérdés
4 hónapos kismama vagyok és 3 hónapja gyógyszer nélkül.Nagyon gondolkozom hogy elmenjek e a pszichiáteremhez vagy türjem a végéig (egész napos fekvés semmihez semmi kedv stb). Csak olyan tanácsokat várok aki tudja miről beszélek. Köszönöm

#Zfblo
2019. máj. 20. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem pont ugyanaz a helyzet. Nekem szules utani depressziom van/volt. En gyogyszert szedtem ra, de abba hagytam, amint kiderult. Folyamatos kontroll alatt vagyok, nekem jo igy. De ahelyedben elmennek a pszichiaterhez, mert van olyan szer, amit tudsz szedni, es nem art a magzatnak.
2019. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan pánikbetegség miatt, de a terhességem elején szedtem gyógyszert. Egészségesek a babáim. Van olyan antidepi, amit lehet szedni terhesség alatt is. Mindenképp menj el orvoshoz, fog segíteni.
2019. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pánikbetegség miatt szedtem gyógyszert de elmúlt a terhességgel szerencsére.Bér most a vége felé azért jöttek hasonló tünetek,pánikoltam nyilvános helyen egyszer kétszer , de megelőztem a rosszullétet azzal hogy beültem a kocsiba vagy hazamentem inkább.Én most a terhességem 2. Trimeszterébe érztem hogy depis vagyok.Semmi kedvem semmihez,én úgy gondolom pihenni kell ha ezt érzed,én nem szednék gyógyszert.Pihenj ameddig jól esik.Én majd egy hónapot így töltöttem,ma 36 hetes vagyok,és teszel veszek itthon már.
2019. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat ☺
2019. máj. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!